Oczyszczanie ścieków komunalnych

Alfa Laval pomaga zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko osadów ściekowych, poprzez ponowne maksymalne wykorzystywanie wody, przekształcanie odpadów w pełnowartościowe produkty oraz ograniczenie zużycia energii i odpadów. Oferujemy pełną gamę urządzeń do oczyszczania ścieków, filtracji i obróbki osadów, dzięki którym powstaje czysty odciek nadający się do odprowadzenia do środowiska lub ponownego użycia, odzyskiwane jest ciepło, a także zmniejsza się ilość osadów do utylizacji.

wastewater-plant-at-sunrise 640x360

Przedstawiamy nowość Alfa Laval ALDEC G3 VecFlow™

Uzyskaj niezrównaną wydajnosć przy odwadnianiu i zagęszczaniu osadów ściekowych

ALDEC G3

Audyt wydajności dekanterów

Optymalizuj pracę wirówki dekantacyjnej i ograniczaj koszty jej użytkowania, korzystając z audytu wydajności Alfa Laval. Inżynierowie ds serwisu doradzą jak w pełni wykorzystać potencjał zainstalowanych urządzeń.

.

Rozwiązania dla gospodarki w obiegu zamkniętym

Coraz więcej oczyszczalni ścieków odkrywa zalety zamkniętego, holistycznego podejścia do oczyszczania ścieków. Redukcja kosztów, mniejszy wpływ na środowisko i dochody. Każda oczyszczalnia ścieków jest wyjątkowa i ma wiele wyzwań i możliwości ich realizacji. Niezależnie od tego, czy jesteś wykonawcą, projektantem czy operatorem możemy pomóc znaleźć optymalne rozwiązanie dla konkretnego projektu.

Key-visuals herobanner  outline waterwaste EN

Dlaczego warto z nami współpracować?

Z Alfa Laval jako partnerem praca staje się łatwiejszą. Zarówno jako właściciele jak i użytkownicy oczyszczalni ścieków mają Państwo dostęp do:

  • wiedzy z zakresu oczyszczania ścieków, wynikającej z doświadczenia zdobytego przy tysiącach instalacji,
  • jednej z najbogatszych ofert  produktów z dziedziny oczyszczania ścieków, obejmujących wiele różnych technologii,
  • Pomocy w analizie Państwa indywidualnej sytuacji i wyborze optymalnych urządzeń dostosowanych do potrzeb i możliwości finansowych.