Nowości

Więcej możliwości dla transkrytycznych systemów CO2

Nowy wymiennik Alfa Laval AXP82 łączy w sobie wyjątkową sprawność mechaniczną i niski spadek ciśnienia w bezramowym wymienniku ciepła zoptymalizowanym do pracy z CO2. Dzięki AXP82 możliwe jest teraz zastosowanie tego samego modelu do szerokiego zakresu mocy w warunkach transkrytycznych. Nowa płyta kanałowa o opatentowanych właściwościach zwiększa odporność mechaniczną i termiczną na zmęczenie, zapewniając najwyższą niezawodność wydajnego transferu ciepła w wymagających cyklach ciśnienia i temperatury.

AXP82 vignette

Zmniejsz swoje koszty. Zwiększ swój potencjał.

Odkryj dotychczas niewykorzystany potencjał dla bardziej zrównoważonego rozwoju w chłodnictwie komercyjnym, gruntowych pompach ciepła i nie tylko. Alfa Laval CB24 jest pierwszym na rynku kompaktowym skraplaczem w pełni zoptymalizowanym do pracy z propanem (R290). Dzięki zaawansowanej inżynierii - w tym opatentowanej konstrukcji asymetrycznych płyt kanałowych - możliwe jest zminimalizowanie ilości czynnika chłodniczego przy jednoczesnym zwiększeniu sprawności cieplnej. Otrzymujesz bezpieczne, niezawodne, zrównoważone rozwiązanie, które jest w pełni zgodne z najsurowszymi przepisami.

BFB CB24 vignette 640x360

Poznaj Alfa Laval T15

Nowa generacja uszczelkowych płytowo-ramowych wymienników ciepła Alfa Laval T15-B i T15-M staje się jeszcze większa. Podobnie jak jego poprzednik Alfa Laval M15, wymiennik T15 jest niezawodnym urządzeniem, które może być stosowane w szerokim zakresie zastosowań. Obejmuje to odzysk ciepła (wymienniki ciepła), chłodzenie produktów i wiele innych!

Alfa Laval T15

Szybki wybór

Alfa Laval ułatwia znalezienie najlepszego rozwiązania dla Twojej aplikacji. Zapoznaj się z naszym narzędziem szybkiego wyboru, aby przeglądać produkty i znaleźć partnerów Alfa Laval, z którymi możesz złożyć zapytanie ofertowe.

Alfa Laval Heating and Cooling Hub Quick selection

Szukasz więcej narzędzi i wiedzy?

Zdobądź więcej wiedzy, którą Alfa Laval zdobyła przez ponad 8 dekad doświadczenia w dziedzinie transferu ciepła. Zapoznaj się z plikami BIM, rysunkami 3D, narzędziami doradczymi i wieloma innymi materiałami, które oferujemy w dziale Alfa Laval Heating and Cooling Hub.

HVAC-consultant-portal-hero640