Globalna sieć serwisowa

Eksperci na całym świecie

Przez ponad 130 lat, Alfa Laval stworzyła globalną sieć centrów serwisowych i partnerów w prawie 100 krajach i najważniejszych portach morskich. 

Właściwa ocena zawsze na miejscu

Specjaliści ds. serwisu są gotowi udzielić konsultacji przez telefon lub na miejscu, w zależności od potrzeb. Usługi i cześci Alfa Laval są zawsze dostępne w niewielkiej odległości, kiedy ich tylko potrzebujesz.

Niezależnie od tego czy chcesz dokonać zmian w swoich krytycznych procesach lub potrzebujesz pomocy w zakresie małego elementu, jesteśmy tutaj, aby pomóc - od prostych porad do kompleksowej analizy problemów.

 

Centra serwisowe zlokalizowane w strategicznych miejscach

Centra serwisowe Alfa Laval są strategicznie rozmieszczone na całym świecie. W tych nowoczesnych zakładach, wszystko co potrzebne, aby przedłużyć żywotność sprzętu jest dostępne.

Centra serwisowe Alfa Laval specjalizują się w :

  • Wymiennikach ciepła
  • Dekanterach
  • Wirówkach
  • Kotłach dla przemysłu morskiego, systemów oczyszczania spalin i gazów inertnych

Wiedza materiałowa i chemiczna

Specjaliści Alfa Laval w laboratoriach materiałowych i chemicznych Alfa Laval pomagają Klientom utrzymywać pozycję konkurencyjną poprzez dostarczanie wiedzy z materiałoznastwa i chemii, w zakresie mediów i testów procesowych, doradztwo w zakresie produktów chemicznych lub doboru materiałów dla urządzeń Alfa Laval. Pomagamy również spełniać wymogi w zakresie lokalnych i globalnych standardów oraz wymagań higienicznych i środowiskowych. W przypadku wystąpienia zakłóceń, nasi eksperci mogą pomóc zidentyfikować przyczynę problemu wykonując właściwe badanie i analizę, co zapobiega ponownemu jego wystąpieniu.

Znajdź swoje centra serwisowe

Wybierając Alfa Laval wybierasz idealnego partnera dla długoterminowej współpracy. Nasza sieć serwisowa może dotrzeć do Ciebie, gdziekolwiek jesteś. Kliknij na mapę, aby znaleźć najbliższego lokalnego przedstawiciela Alfa Laval.

Find your Alfa Laval service centre

Alfa Laval Polska Sp. z o. o.

ul. Jędrzejowska 85
93-636 Łódź
Poland

+48 695 426 600
poland.service@alfalaval.com