Przyspieszamy wdrażanie rozwiązań dla zrównoważonego rozwoju

Wyobraź sobie bardziej zrównoważony świat. Świat, w którym potrzeba mniej, aby wyprodukować jeszcze więcej. Świat, w którym efektywnie zaspokajamy nasze rosnące zapotrzebowanie na energię i jednocześnie redukujemy emisję CO2. Wyobraźmy sobie świat, w którym możemy wykorzystać moc zasobów naturalnych, jednocześnie je chroniąc.

W Alfa Laval nie tylko wyobrażamy sobie ten świat. Budujemy go - wspólnie z naszymi klientami i partnerami. Dzięki nieustannej innowacyjności, przyspieszamy przejście na bardziej wydajne, czystsze rozwiązania energetyczne i wprowadzamy gospodarkę obiegową. Kompleksowa wiedza branżowa umożliwia nam optymalizację procesów klientów, pokonywanie najtrudniejszych wyzwań i dalsze ulepszanie świata każdego dnia.

Pracując razem, przyspieszamy przejście do zrównoważonych rozwiązań. Wszystko zmierza ku lepszemu - dla Twojej firmy, dla Twoich pracowników i dla planety, na której wszyscy żyjemy.

 

cleantech_symbol_640x360.png

Współpraca partnerska w celu przyspieszenia realizacji zrównoważonych rozwiązań

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Alfa Laval posiada unikalne kompetencje w zakresie identyfikacji nowych możliwości wykorzystania istniejących aplikacji procesowych. Dowiedz się, w jaki sposób nasze rozwiązania i wsparcie, które oferujemy jako Twój partner, mogą pomóc Twojej firmie rozwijać się we właściwy sposób, osiągając w pełni swój zrównoważony potencjał.

Nasi eksperci wskażą Ci drogę

Madeleine Gilborne, Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu w Alfa Laval, opowie o naszych działaniach w zakresie czystej energii, wydajności energetycznej i gospodarki cyrkulacyjnej. Współpraca z Alfa Laval daje Ci możliwość kontaktu z wiodącymi ekspertami w branży, takimi jak Madeleine, którzy pomogą Ci przyspieszyć proces zrównoważonego rozwoju Twojej firmy.

Nasze globalne wyzwanie: dekarbonizacja

Wyzwanie związane z dekarbonizacją dotyczy dwóch aspektów: musimy zaspokoić szybko rosnące zapotrzebowanie na energię, przy jednoczesnym ograniczeniu emisji CO2, aby osiągnąć cele paryskiego porozumienia klimatycznego.

Jak pokazuje ten wykres, nasz obecny kurs jest daleki od tego, jaki powinien być. Osiągnięcie celu paryskiego, jakim jest ograniczenie globalnego wzrostu temperatury do 1,5°C do 2050 roku, będzie wymagało realizacji ścieżki scenariusza "Zrównoważonego rozwoju". Warto jednak zauważyć, że w tym samym okresie zapotrzebowanie na energię ma wzrosnąć aż o 54%. Żadne pojedyncze, proste rozwiązanie nie jest zatem w stanie przekształcić światowego systemu energetycznego. Będzie to wymagało połączenia technologii i paliw.

Alfa Laval posiada doświadczenie i wiedzę, aby wspierać proces transformacji, oferując rozwiązania zapewniające wydajność energetyczną, czystą energię i gospodarkę cyrkulacyjną.

Więcej informacji znajdziesz poniżej, możesz też skontaktować się z nami bezpośrednio.

Skontaktuj się z nami

 

 

cleantech-WHE-chart-final.png

Wydajność energetyczna

Jak Alfa Laval może zmaksymalizować wydajność energetyczną? Dowiedz się, w jaki sposób nasze rozwiązania pomagają zaoszczędzić 50 GW energii rocznie - zmniejszając emisję CO2 aż o 25 milionów ton. To 550 razy więcej niż emisja dwutlenku węgla przez Alfa Laval.

Alfa Laval Sustainable solutions Energy efficiency

Czysta energia

Chcesz poznać przyszłościowe rozwiązania w zakresie produkcji ekologicznego wodoru, ogniw paliwowych, wychwytywania dwutlenku węgla i magazynowania energii? Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach Alfa Laval przyspieszających przejście na czystą energię.

Sustainable solutions Clean energy

Gospodarka cyrkulacyjna

Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób Alfa Laval współpracuje z partnerami i klientami, aby zapewnić, że każdy zasób naturalny jest wykorzystywany - i ponownie wykorzystywany - w najbardziej efektywny sposób? Odkryj nasze najnowsze rozwiązania w zakresie rozwoju cyrkularności.

Sustainable solutions Circular economy

Partnerstwo

Twoja ciekawość jest naszą ciekawością. Twoja pasja jest naszą pasją. Alfa Laval wierzy, że współpraca i silne partnerstwo są kluczem do przyspieszenia procesu tworzenia rozwiązań przyszłości. Od ponad wieku stanowi to paliwo dla naszej nieustającej innowacyjności. Obecnie jest to siła napędowa naszych nowych osiągnięć w zakresie wydajności energetycznej, czystej energii i gospodarki cyrkulacyjnej. Dowiedz się, w jaki sposób nasze rozwiązania i wsparcie, które możemy zaoferować jako Twój partner, mogą pomóc Twojej firmie rozwijać się we właściwy sposób i w pełni osiągnąć zrównoważony potencjał.

Alfa Laval Sustainable solutions Sustainable partnership
.
Cleantech Herobanner 1920x480-final

Przyspieszamy zrównoważony rozwój

Wyobraź sobie bardziej zrównoważony świat

.

Zrównoważone rozwiązania dla lepszego świata

Czy wiesz, że Alfa Laval przyczynia się do realizacji 15 z 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ? Oferujemy nie tylko rozwiązania, które odpowiadają potrzebom naszych klientów, ale także potrzebom naszej planety. Nasz najnowszy Raport Zrównoważonego Rozwoju dokumentuje pracę, którą wykonujemy, aby pomóc w tworzeniu lepszych warunków życia dla wszystkich.

Alfa Laval Sustainable solutions Sustainable solutions

Nasz wielokrotnie nagradzany magazyn HERE

HERE to magazyn internetowy Alfa Laval, który w 2019 roku otrzymał Szwedzką Nagrodę Wydawniczą. Przynosi najnowsze spostrzeżenia, analizy i inspiracje z naszego świata i nie tylko. HERE koncentruje się na tym, w jaki sposób można usprawnić procesy, aby oszczędzać energię i chronić środowisko. Magazyn HERE przedstawia globalne i lokalne wyzwania oraz innowacje i rozwiązania, które mogą im sprostać.

Alfa Laval Sustainable solutions HERE magazine

Skontaktuj się z nami

Dowiedź się więcej na temat naszych zrównoważonych rozwiązań

Informacje te są przechowywane i przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności.