Wymienniki ciepła
GPHE 4 newgeneration 1920x480
GPHE 4 newgeneration 640x360

Nowa generacja płytowych uszczelkowych wymienników ciepła

Po latach badań i testów, Alfa Laval oferuje najnowocześniejsze na świecie płytowe uszczelkowe wymienniki ciepła do zastosowań przemysłowych. Wyróżniające się wyjątkowymi cechami konstrukcje wymienników Alfa Laval to połączenie innowacji z najlepszą technologią opracowaną dzięki doświadczeniu zdobytemu przy realizacji wielu projektów na całym świecie. Nowa generacja wymienników Alfa Laval pozwala na nowo zdefiniować standardy w zakresie wydajności, niezawodności i serwisowania urządzeń dla aplikacji przemysłowych.

Nowa generacja to nowe standardy w zakresie wydajności, niezawodności i serwisowania wymienników ciepła dla aplikacji przemysłowych.

W nowej generacji płytowych wymienników ciepła zastosowano rozwiązania, które wprowadzają nowe standardy w zakresie wydajności cieplnej, mechanicznej niezawodności i łatwości przeprowadzania serwisu.

Najnowszy wymiennik w wysoko wydajnym typoszeregu

Linia przemysłowych wymienników ciepła Alfa Laval obejmuje szeroki typoszereg płytowych uszczelkowych wymienników ciepła, odpowiednich dla każdej gałęzi przemysłu. Oferta dostępnych rozmiarów, konfiguracji płyt, materiałów uszczelniających oraz wyposażenia dodatkowego jest tak rozbudowana, że zawsze można dobrać idealne urządzenia do określonych wymagań. A jeśli warunki się zmienią, to modułowa konstrukcja umożlwia powiększenie lub zmniejszenie pakietu płyt. Każdy element wymiennika jest starannie zaprojektowany, aby zapewnić optymalną wydajność w każdej aplikacjach w oparciu o konkretne potrzeby.

Płytowe uszczelkowe wymienniki ciepła nowej generacji są opracowane w celu uzyskania jeszcze lepszych parametrów w zastosowaniach przemysłowych.

Przeczytaj więcej o naszych najnowszych wymiennikach ciepła

Płytowy uszczelkowy wymiennik ciepła T21 oferuje następujące korzyści:

 

  • wysoką sprawność energetyczną, która gwarantuje niskie koszty eksploatacji
  • elastyczną konfigurację dzięki możliwości modyfikacji powierzchni wymiany ciepła
  • kompaktową konstrukcję umożliwiającą łatwość instalacji
  • wysoką łatwość serwisowania - łatwe otwieranie w celu kontroli i
    i czyszczenia oraz łatwe czyszczenie w systemie CIP
  • dostęp do globalnej sieci serwisowej Alfa Laval

Masz pytania? Kliknij w poniższy przycisk i skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami

t21_facing_left.png

Rozwiązania wprowadzające nowe standardy

Płytowe uszczelkowe wymienniki ciepła nowej generacji wyposażone są w przełomowe rozwiązania, które wyznaczają nowe standardy w zakresie efektywności cieplnej, niezawodności mechanicznej i łatwości serwisowania. To właśnie te rozwiązania wyróżniają Alfa Laval - nie znajdziesz ich nigdzie indziej.

Wybierz rozwiązanie, aby dowiedzieć się więcej o korzyściach i zaletach jego zastosowania.

Nieokrągłe wlot i wylot OmegaPort™

Zoptymalizowany rozdzielacz płyt PowerArc™

Szeroki typoszereg płytowych uszczelkowych wymienników ciepła

Alfa Laval oferuje szeroką gamę wykonywanych na zamówienie płytowych uszczelkowych wymienników ciepła dostosowanych do konkretnych zastosowań i procesów.

Wszechstronność i elastyczność typoszeregu Alfa Laval dlaaplikacji przemysłowych sprawia, że wymienniki te nadają się zarówno do stosunkowo prostych zadań, jak i tych najtrudniejszych o najwyższej wydajności i wymaganiach dotyczących dokumentacji.

Wymienniki Alfa Laval z certyfikatem AHRI są stosowane w aplikacjach HVAC, takich jak podstacje do chłodzenia, systemy magazynowania lodu, centra przechowywania danych i systemy tzw. free coolingu.

Kasetowe wymienniki ciepła dla przemysłu są stosowane, gdy uszczelki nie są odpowiednie dla jednego z mediów lub gdy wymagane jest wyższe ciśnienie projektowe.

Alfa Laval WideGap są odpowiednie do cieczy włóknistych lub zawierających grube cząstki, takie jak te znajdujące się w cukrze, bioetanolu oraz do aplikacji związanych z przetwarzaniem masy włóknistej i papieru.

Alfa Laval AlfaVap to specjalnie zaprojektowane jako wyparki płytowe, ze wznoszącym się filmem, odpowiednie do mediów o wysokiej gęstości i lepkości.

Skraplacze płytowe Alfa Laval AlfaCond są specjalnie zaprojektowane do skraplania pary w warunkach "próżni".

Grafitowe wymienniki ciepła Alfa Laval Diabon są stosowane do wymagających i korozyjnych mediów.

W produkcji artykułów spożywczych i w innych zastosowaniach higienicznych, Alfa Laval oferuje szeroką gamę wymienników ciepła zapewniających wiele możliwości w zależności od konkretnych wymagań. Dowiedz się więcej na temat wymienników BaseLine, ClipLine, FrontLine i M line.

 

Chcesz wiedzieć więcej o płytowych uszczelkowych wymiennikach ciepła Alfa Laval? Kliknij w poniższy przycisk!

Dowiedz się więcej