Wymienniki ciepła
GPHE 0 start 1920x480 v2
GPHE 0 start 640x360 v2

Płytowe wymienniki ciepła Nowa generacja

Nowoczesny płytowy uszczelkowy wymiennik ciepła

Obecnie płytowe uszczelkowe wymienniki ciepła są tak powszechnie znane i stosowane, że niewiele osób mogłoby wyobrazić sobie zmiany w ich konstrukcji płytowo-ramowej. Ale wiemy, że jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów, zaakceptowanie status quo nigdy nie jest wystarczające. Właśnie dlatego Alfa Laval wprowadza na rynek nową linię uszczelkowych płytowych wymienników ciepła do zastosowań przemysłowych. Aby sprostać zarówno obecnym jak i przyszłym wymaganiom, analizie został poddany każdy aspekt i każdy szczegół budowy. Rezultatem są wprowadzone odważne zmiany w konstrukcji prowadzące do zmian standardów w zakresie wydajności, niezawodności i łatwego serwisowania.

Kierując się potrzebami klientów

Opracowując nowe płytowe uszczelkowe wymienniki ciepła Alfa Laval, braliśmy pod uwagę potrzeby i opinie naszych Klientów. Cel wyznaczony dla wymienników nowej generacji, był oczywisty od samego początku - sprostać istniejącym wyzwaniom, jednocześnie oferując wyższą efektywność termiczną, bezkompromisową niezawodność i łatwość serwisowania.

Odkryj, jak można wykorzystać niezrównaną efektywność cieplną przy jednoczesnej optymalizacji zużycia energii i ograniczeniu niekorzystnego wpływu na środowisko.

Wyższa wydajność

Poznaj prawdziwą wytrzymałość dzięki ostatnim innowacjom zapewniającym światowej klasy trwałość i niezawodne działanie.

Lepsza niezawodność

Dzięki udoskonaleniom, które ułatwiają dostęp oraz upraszczają czyszczenie i serwis płyt, zapewniamy bezpieczną, bezstresową i ekonomiczną konserwację.

Ułatwiony serwis

Wiedza, która ustala nowe standardy

w zakresie...wydajności

w zakresie... niezawodności

...łatwiejszego serwisu

Seria wysoko wydajnych wymienników

Linia wymienników ciepła Alfa Laval Industrial dla przemysłu obejmuje szeroki asortyment rozwiązań do zastosowania praktycznie w każdej gałęzi przemysłu. Rozszerzamy i ulepszamy asortyment wymienników, zwiększając ich efektywność i elastyczność. Do roku 2020 cechy nowej generacji będą standardem dla całej linii Alfa Laval Industrial. 

Odkryj nową generację 

Nowy standard bezawaryjnej pracy

Wybierając najnowocześniejszy na świecie typoszereg płytowych uszczelkowych wymienników ciepła, zyskujesz doświadczonego i zaangażowanego partnera, który służy pomocą na każdym etapie. Oznacza to dostęp nie tylko do kompleksowej oferty usług globalnych, ale także wsparcie przy zapewnianiu optymalizacji pracy urządzeń w długim okresie, idealnie dostosowanych do konkretnych warunków procesowych.

Zapoznaj się z ofertą Alfa Laval

Wykorzystaj nowoczesne rozwiązania

Jeśli w instalacji pracuje uszczelkowy wymiennik ciepła Alfa Laval, to teraz można w pełni wykorzystać nowy standard wydajności na istniejącej jednostce. Zamień stare płyty na nowej generacji pakiet płyt, który posiada funkcje i zalety nowych płyt. Skontaktuj się z nami i sparwdź, czy takie rozwiązanie jest dostępna dla Twojego urządzenia.

Skontaktuj się z nami już dziś

Jak długo wytrzymają Państwa uszczelki?

GPredict™ symbolZnajomość okresu trwałości uszczelek jest kluczem do uniknięcia ryzyka nieprzewidzianego przestoju spowodowanego przez ich awarie. Nowe narzędzie GPredict™ Alfa Laval pozwoli na oszacowanie okresu trwałości uszczelek przy uwzględnieniu  specyfiki każdej instalacji.Aby zobaczyć co oferuje narzędzie GPredict™, przetestuj naszą wersję próbną