Alfa Laval - Career

Hero banner career 1920x480
woman with a flie on her nose 640x360

Jesteś zainteresowany?

Jesteś zainteresowany?

W Alfa Laval zawsze staramy się zrobić krok naprzód i pokonać najtrudniejsze przeszkody. Naszą siłą napędową i celem jest przyspieszenie sukcesu naszych klientów, poprawa warunków życia ludzi jak również ochrona naszej planety. Możemy to osiągnąć tylko dzięki zaangażowanym pracownikom o dociekliwym umyśle. Ciekawość jest iskrą do uruchomienia wielkich projektów, które gwarantują postęp.

W dziale dotyczącym wolnych stanowisk znajdziesz propozycje dla osób o dociekliwym umyśle, którzy mogą dołączyć do zespołów pracujących nad rozwiązaniem najpilniejszych problemów naszej planety.

Advancing better. With Alfa Laval.

 

Sprawdź kogo szukamy 

 

 

THIS IS US!

Meet our curious minds:

"I continuously find new challenges"

Meet Camilla Arvidsson
Marketing & Product Management

”Super nice!”

Meet Manal Mohamed Abdeslam
Human Resources

”Be brave!”

Meet Jay Jeong
Refinery Market Manager

”Proving customer value”

Meet Jonathan Molander
Production

See our job vacancies

"We contribute to our agile transformation!"

Meet our Automation team

”I’m saving the world!”

Meet Eva Andersson, Senior Specialist Refinery processes

 

See our job vacancies

NASZE ROZWIĄZANIA

Orzeźwiająca woda morska dla morskiej flory i fauny

Mikroplastiki stanowią poważne zagrożenie dla naszych oceanów i mórz. Ich degradacja zajmuje setki lat i może powodować długotrwałe szkody dla różnych organizmów morskich. A my wszyscy połykamy kawałki mikroplastiku, kiedy pijemy wodę. W opisanym projekcie opracowanym przez zespół Alfa Laval pokazujemy, że można zmienić bieg wydarzeń. Dzięki naszym bioreaktorom membranowym zainstalowanym w oczyszczalni ścieków udało nam się odfiltrować mikroplastiki do 0,0002 mm. Jest to dobra wiadomość dla wszystkich, bez względu na to, czy żyjesz w wodzie, czy potrzebujesz wody do życia.

turtle in sea 640x360

Poznaj Jessicę Bendgtsson, osobę z dociekliwym umysłem

Poznaj Jessicę Bengtsson, specjalistę w dziedzinie membran i rozwiązań do filtracji wody. Brała udział w pilotażowym projekcie Roskilde Fjord, w ramach którego membrany Alfa Laval otrzymały nagrodę National Energy Globe Award za doskonałe wyniki.

Dowiedz się więcej o tym projekcie

Sprawdź kogo szukamy

 


woman with a flie on her nose 640x360

Inne spojrzenie na pożywienie przyszłości

Rośnie zapotrzebowanie na wysokiej jakości białko. Jednak na naszej planecie kończą się grunty rolne, a liczba ludzi rośnie. Zespół Alfa Laval opracowal projekt, który przyczynia się do rozwiązania tego problemu. Hodowla owadów może stanowić odpowiedź. Larwy czarnej muchy szybko rosną i można je zebrać w ciągu kilku tygodni. Dzięki technologiom Alfa Laval te małe owady mogą być przetwarzane na żywność, dodatkowo o 90% mniej miejsca i paszy jest wymagane w porównaniu do tradycyjnego rolnictwa.

 

Dowiedz się więcej o tym projekcie

 

 

sumit pingle 640x360

Poznaj Sumit Pingle, osobę z dociekliwym umysłem

Poznaj Sumit Pingle, który ma wieloletnie doświadczenie w pracy z różnymi źródłami białka i rozwiązaniami procesowymi. Według niego rozległa wiedza specjalistyczna Alfa Laval i ponad 50 lat działalności oraz fakt, że wszystkie podstawowe produkty Alfa Laval są potrzebne w rozwiązaniu procesowym, uczyniły z firmy znaczącego i znanego partnera w branży.

Dowiedz się więcej o tym projekcie

Sprawdź kogo szukamy

 

 

Przyjmowanie wskazówek, aby nawigować w zrównoważony sposób

Głównym priorytetem dla kapitana statku handlowego jest bezpieczny transport ładunku z punktu A do punktu B. Równie ważne jest jednak przestrzeganie rygorystycznych przepisów dotyczących emisji spalin i odprowadzania wody. Brak zgodności może prowadzić do wysokich kar i kosztownych opóźnień. Dołącz do Alfa Laval. Dzięki podłączonemu sprzętowi na pokładzie i naszej chmurze danych, ponad 500 punktów danych może być stale zbieranych ze statku. W przypadku uruchomienia krytycznego alarmu lub wykrycia awarii systemu, kapitan i jego załoga są natychmiast powiadamiani. Są oni zdalnie wspierani przez Alfa Laval przy akcji alarmowej. To jak posiadanie anioła stróża, który umożliwia żeglugę z czystym sumieniem.

To tylko jeden przykład tego, jak radzimy sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami. Ciekawość jest iskrą do uruchomienia wielkich projektów, które gwarantują postęp.

 

Dowiedz się więcej o tym projekcie

Sprawdź kogo szukamy

 

 

 

 

captain marine 640x360

dog and cat laying on the floor 640x360

Zamieniamy przemysłowe ciepło odpadowe w przytulny komfort

Obecnie około 50 000 000 000 watów jest traconych w procesach przemysłowych, głównie w postaci ciepła odpadowego. Ale po co pozwalać tej olbrzymiej ilości energii po prostu zniknąć na świeżym powietrzu? Dołącz do Alfa Laval. Instalując nasze wysokowydajne płytowe wymienniki ciepła, nadwyżka ciepła z procesów może być skutecznie absorbowana i użyteczna. Na przykład jako ogrzewanie miejskie. Stworzenie strefy komfortu nie tylko dla miłośników wnętrz, ale także dla naszej atmosfery, ponieważ zmniejsza to emisję dwutlenku węgla o 150 milionów ton rocznie.

To tylko jeden przykład tego, jak radzimy sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami. Ciekawość jest iskrą do uruchomienia wielkich projektów, które gwarantują postęp.

 

Dowiedz się więcej o tym projekcie 

Sprawdź kogo szukamy