Hero banner career 1920x480
banner mobile career 640x360

Jesteś zainteresowany?

Jesteś zainteresowany?

W Alfa Laval cenimy sobie zaangażowanych ludzi pełnych pasji. To właśnie dzięki nim firma jest w stanie wprowadzać każdego roku dziesiątki nowych produktów, które umożliwiają klientom optymizację procesów przemysłowych. Odpowiednia atmfosera sprawia, że nasi pracownicy są zmotywowani i chętni do opracowywania nowych projektów. Naszą siłą napędową i celem jest sukces naszych klientów, poprawa warunków życia ludzi, jak również ochrona naszej planety.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Alfa Laval? Kliknij poniższy przycisk!

Advancing better. With Alfa Laval.

 

Dowiedz się więcej

 

 

Dołącz do nas!

Alfa Laval dba o dobrą atmosferę pracy i ciągły rozwój naszych pracowników. Oferując szkolenia i wdrażając do firmy nowe rozwiązania sprawia, że mogą oni udoskonalać swoje umiejętności i zdobywać doświadczenie. Umożliwiając im rozwój kompetencji i wzmacniając ich zaangażowanie, firma jest w stanie być innowacyjna.

Każdego roku inżynierowie Alfa Laval opracowują innowacyjne rozwiązania, z których około 35-70 staje się nowymi zgłoszeniami patentowymi. Na koniec 2018 roku Alfa Laval posiadała w swoim portfolio ponad 3500 patentów.

Masz jeszcze wątpliwości? Obejrzyj film z Inżynierem projektów Agnieszką Derdą i dowiedz się, dlaczego warto u nas pracować.

Jesteś inżynierem z doświadczeniem w branży?
A może chcącym zdobyć doświadczenie studentem? Prześlij do nas swoje CV:

poland.info@alfalaval.com

 

TO WŁAŚNIE MY!

Poznaj historie naszych pracowników:

"Ta praca zdecydowanie pozwala mi się rozwijać"

Poznaj Michała Starczyka
Inżynier sprzedaży w sektorze przemysłu higienicznego

"Praca nie jest schematyczna"

Poznaj Bognę Smolińską
Inżynier sprzedaży

"Osobiście nawiązałem kilka przyjaźni"

Poznaj Dawida Przyłuckiego
Menedżer ds. rozwoju rynku

"Alfa Laval to firma ogromnych możliwości"

Poznaj Grzegorza Kluczka
Inżynier sprzedaży usług serwisowych

"I continuously find new challenges"

Meet Camilla Arvidsson
Marketing & Product Management

”Super nice!”

Meet Manal Mohamed Abdeslam
Human Resources

”Be brave!”

Meet Jay Jeong
Refinery Market Manager

”Proving customer value”

Meet Jonathan Molander
Production

See our job vacancies

"We contribute to our agile transformation!"

Meet our Automation team

"You create your own success"

Madeleine Gilborne, Sustainability Specialist

"Have an open mind to learn new things"

Gurudatt Bhat, IT Specialist

”I’m saving the world!”

Meet Eva Andersson, Senior Specialist Refinery processes

 

See our job vacancies

NASZE ROZWIĄZANIA

Orzeźwiająca woda morska dla morskiej flory i fauny

Mikroplastiki stanowią poważne zagrożenie dla naszych oceanów i mórz. Ich degradacja zajmuje setki lat i może powodować długotrwałe szkody dla różnych organizmów morskich. A my wszyscy połykamy kawałki mikroplastiku, kiedy pijemy wodę. W opisanym projekcie opracowanym przez zespół Alfa Laval pokazujemy, że można zmienić bieg wydarzeń. Dzięki naszym bioreaktorom membranowym zainstalowanym w oczyszczalni ścieków udało nam się odfiltrować mikroplastiki do 0,0002 mm. Jest to dobra wiadomość dla wszystkich, bez względu na to, czy żyjesz w wodzie, czy potrzebujesz wody do życia.

dolphin 640x360

Poznaj Jessicę Bendgtsson, osobę z dociekliwym umysłem

Poznaj Jessicę Bengtsson, specjalistę w dziedzinie membran i rozwiązań do filtracji wody. Brała udział w pilotażowym projekcie Roskilde Fjord, w ramach którego membrany Alfa Laval otrzymały nagrodę National Energy Globe Award za doskonałe wyniki.

Dowiedz się więcej o tym projekcie

Sprawdź kogo szukamy

 


woman with a flie on her nose 640x360

Inne spojrzenie na pożywienie przyszłości

Rośnie zapotrzebowanie na wysokiej jakości białko. Jednak na naszej planecie kończą się grunty rolne, a liczba ludzi rośnie. Zespół Alfa Laval opracowal projekt, który przyczynia się do rozwiązania tego problemu. Hodowla owadów może stanowić odpowiedź. Larwy czarnej muchy szybko rosną i można je zebrać w ciągu kilku tygodni. Dzięki technologiom Alfa Laval te małe owady mogą być przetwarzane na żywność, dodatkowo o 90% mniej miejsca i paszy jest wymagane w porównaniu do tradycyjnego rolnictwa.

 

Dowiedz się więcej o tym projekcie

 

 

sumit pingle 640x360

Poznaj Sumit Pingle, osobę z dociekliwym umysłem

Poznaj Sumit Pingle, który ma wieloletnie doświadczenie w pracy z różnymi źródłami białka i rozwiązaniami procesowymi. Według niego rozległa wiedza specjalistyczna Alfa Laval i ponad 50 lat działalności oraz fakt, że wszystkie podstawowe produkty Alfa Laval są potrzebne w rozwiązaniu procesowym, uczyniły z firmy znaczącego i znanego partnera w branży.

Dowiedz się więcej o tym projekcie

Sprawdź kogo szukamy

 

 

Przyjmowanie wskazówek, aby nawigować w zrównoważony sposób

Głównym priorytetem dla kapitana statku handlowego jest bezpieczny transport ładunku z punktu A do punktu B. Równie ważne jest jednak przestrzeganie rygorystycznych przepisów dotyczących emisji spalin i odprowadzania wody. Brak zgodności może prowadzić do wysokich kar i kosztownych opóźnień. Dołącz do Alfa Laval. Dzięki podłączonemu sprzętowi na pokładzie i naszej chmurze danych, ponad 500 punktów danych może być stale zbieranych ze statku. W przypadku uruchomienia krytycznego alarmu lub wykrycia awarii systemu, kapitan i jego załoga są natychmiast powiadamiani. Są oni zdalnie wspierani przez Alfa Laval przy akcji alarmowej. To jak posiadanie anioła stróża, który umożliwia żeglugę z czystym sumieniem.

To tylko jeden przykład tego, jak radzimy sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami. Ciekawość jest iskrą do uruchomienia wielkich projektów, które gwarantują postęp.

 

Dowiedz się więcej o tym projekcie

Sprawdź kogo szukamy

 

 

 

 

captain marine 640x360

dog and cat laying on the floor 640x360

Zamieniamy przemysłowe ciepło odpadowe w przytulny komfort

Obecnie około 50 000 000 000 watów jest traconych w procesach przemysłowych, głównie w postaci ciepła odpadowego. Ale po co pozwalać tej olbrzymiej ilości energii po prostu zniknąć na świeżym powietrzu? Dołącz do Alfa Laval. Instalując nasze wysokowydajne płytowe wymienniki ciepła, nadwyżka ciepła z procesów może być skutecznie absorbowana i użyteczna. Na przykład jako ogrzewanie miejskie. Stworzenie strefy komfortu nie tylko dla miłośników wnętrz, ale także dla naszej atmosfery, ponieważ zmniejsza to emisję dwutlenku węgla o 150 milionów ton rocznie.

To tylko jeden przykład tego, jak radzimy sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami. Ciekawość jest iskrą do uruchomienia wielkich projektów, które gwarantują postęp.

 

Dowiedz się więcej o tym projekcie 

Sprawdź kogo szukamy

 

Susipažinkite su Julienu Gennetier, vienu iš mūsų smalsių protų

Susipažinkite su mūsų smalsiu protu Julienu Gennetier, kuris pasakoja apie tai, kaip jis prisideda prie to, kad "Alfa Laval" darytų teigiamą poveikį klientams, žmonėms ir planetai, gerindama energijos vartojimo efektyvumą.


Zachowanie energii słonecznej w celu rozjaśnienia ponurego dnia

Energia słoneczna i wiatrowa to przyszłość. Jest tylko jeden duży problem: kiedy nie świeci słońce lub nie wieje wiatr, nie wytwarza się energii. Chyba, że energia ta może być efektywnie magazynowana. Z pomocą przychodzi Alfa Laval. Alfa Laval, jako współwłaściciel nowej spółki, aktywnie działa na rzecz urzeczywistnienia tego utopijnego marzenia. Energia elektryczna pochodząca z elektrowni słonecznych i wiatrowych jest przekształcana w energię cieplną za pomocą naszych unikalnych i specjalnie zaprojektowanych wymienników ciepła. Ciepło jest następnie magazynowane i przechowywane w gigantycznych zbiornikach ze stopioną solą, czekając na przebudzenie i ponowne przetworzenie na energię elektryczną, kiedy będzie potrzebna w sieci. Tak więc, nawet w szare dni prognoza wygląda jasno.

woman holding glowing glass jar 640x360

Poznaj nasze ciekawe umysły Emma Karlsson Lindbo & Mattias Norén

Nasze ciekawskie umysły Emma i Mattias opowiadają o swojej współpracy i o tym, jak ich ciekawość przyczynia się do pracy zespołowej i sukcesu.

Dowiedz się więcej o tym projekcie     Sprawdź kogo szukamy

Read Here No 37 in a clickable version with links

Innovative food processing to turn bugs to burgers, or new technology to store renewable energy are only two examples of articles in the new edition of HERE magazine. The articles illustrate what we mean by responsible growth, providing solutions that benefit both people and planet. HERE won the Swedish Publishing Prize in 2019.

here no37 640x360