Rozwiązania procesowe

Przetwarzanie olejów roślinnych

Rozwiązania dla spalin z silników okrętowych

Rozwiązania w zakresie ochrony środowiska

Systemy balastowe

Układy chłodzenia

Formularz zapytania do Alfa Laval w

Proszę wybrać kraj

Przemysł morski

Branża morska zmienia się coraz szybciej, zwłaszcza w zakresie wprowadzania nowych wymagań dotyczących efektywności energetycznej i ochrony środowiska. Niezależnie czy jesteś producentem czy armatorem statków, Alfa Laval oferuje rozwiązania i wiedzę, które pomogą pozostać w grupie wiodących firm.

  • Przemysł i zastosowania
  • Urządzenia i rozwiązania
  • Usługi serwisowe

Żeglując u Państwa boku 

W suchym doku, w przystani oraz na otwartym morzu - Alfa Laval oferuje pełen zakres usług. Żaden inny dostawca nie proponuje tak szerokiego wachlarza sprawdzonych urządzeń, dostosowanych do najbardziej krytycznych procesów na pokładzie. Niełatwo znaleźć również firmę o większych kompetencjach w łączeniu urządzeń w zoptymalizowane i innowacyjne rozwiązania dla potrzeb przemysłu morskiego.

Nasze stuletnie doświadczenie w obsłudze stoczni, właścicieli jak i operatorów statków czyni nas kompetentnymi do realizacji wszelkich oczekiwań w tym zakresie. Stawianie czoła wyzwaniom przyszłości jest niemożliwe bez prawdziwego zrozumienia teraźniejszości - zrozumienia, które nabyliśmy podczas wielu dekad świadczenia usług morskich. Dzięki temu możemy zapewnić, że z naszych usług będą Państwo mogli czerpać satysfakcję jeszcze przez wiele kolejnych lat. 

Formularz zapytania

Zapytanie ofertowe o Przemysł morski