digital-services-hero-banner

Nawiąż połączenie

Usługi cyfrowe dla urządzeń okrętowych Alfa Laval

Nawiąż połączenie między danymi a wartością

Dzięki zdalnemu dostępowi do informacji z systemów pokładowych, masz możliwość obniżenia kosztów eksploatacji i zapewnienia sobie spokoju ducha. Zdalny dostęp do danych diagnostycznych pozwala ekspertom Alfa Laval na szybsze rozwiązywanie problemów i zmniejszenie liczby i długości wizyt serwisowych. Co więcej, nasze usługi cyfrowe umożliwiają dostęp do bardziej szczegółowych informacji, dzięki czemu można zoptymalizować pracę urządzeń i wprowadzić najlepsze praktyki w całej flocie.


Skontaktuj się z nami

Digital services for Alfa Laval marine equipment

 

PB-Connect-flow-chart.png

Jak działają nasze usługi cyfrowe

Łączność z urządzeniami morskimi Alfa Laval jest prosta, bezpieczna i inteligentna. Dane z systemów pokładowych są przekazywane do chmury, dając załodze, inspektorom i zespołom na lądzie możliwość monitorowania danych bieżących i historycznych. W przypadku wystąpienia problemu, dostępność danych diagnostycznych pozwala ekspertom Alfa Laval na szybsze i łatwiejsze znalezienie rozwiązania.

Cały przepływ przyspiesza komunikację - z nami i w obrębie Twojej floty. Nieustannie pracujemy nad tym, aby komunikacja była bezpieczna.


Usługi cyfrowe według produktów

Oferta Alfa Laval w zakresie usług cyfrowych stale się rozszerza. Wraz z rosnącą liczbą podłączonych systemów, rosną również rodzaje usług, które oferujemy i korzyści, które możemy zapewnić. Tutaj możesz zapoznać się z aktualnymi opcjami dla poszczególnych produktów Alfa Laval.

Połączenie PureBallast

Możliwość podłączenia do systemu Alfa Laval PureBallast pozwala na monitorowanie systemów w celu porównywania i optymalizacji ich działania w całej flocie. Ponadto, pozwala na szybsze rozwiązywanie problemów i tworzenie automatycznych raportów, które pomagają zachować zgodność z przepisami dotyczącymi oczyszczania wód balastowych.

digital-services-pureballast-connect-v2

Połączenie PureSOx

W najprostszym ujęciu łączność z Alfa Laval PureSOx zapewnia automatyczne raporty, które ułatwiają wykazanie zgodności z normami SOx. Dodatkowe moduły pozwalają nam na zdalne rozwiązywanie problemów i dają narzędzia do porównywania wydajności PureSOx w całej flocie.

digital-services-puresox-connect-v2

Usługi cyfrowe dla kotłów Aalborg

Podłączenie do kotła Alfa Laval Aalborg zabezpiecza czas pracy kotła i zapewnia wgląd w jego pracę, co poprawia wydajność i obniża koszty. Poza zdalnym monitorowaniem i wsparciem, możemy zapewnić comiesięczną analizę stanu technicznego i informować o potencjalnych problemach z kotłem.

digital-services-aalborg-connect-v2

Połączenie wirówki

Dzięki możliwości podłączenia wirówki do paliw i olejów smarowych Alfa Laval możesz obniżyć koszty operacyjne i zoptymalizować pracę załogi. Zdalny dostęp do kluczowych danych z pracy wirówek daje Ci kontrolę nad ich pracą, a w przypadku wystąpienia problemów pozwala na szybsze ich rozwiązanie.

digital-services-separator-connect-v3

Usługi cyfrowe dla jednostek spalania gazu

Na zbiornikowcach LNG łączność dla jednostek spalania gazu Alfa Laval oznacza bezpieczeństwo i niezawodność. Otrzymujesz zdalny dostęp do kluczowych danych w celu oceny wydajności i zapewnienia gotowości do pracy, a także wsparcie oparte na danych, które przyspiesza rozwiązywanie problemów.

digital-services-CGU

Skontaktuj się z nami

Twoje informacje są przechowywane i przetwarzane zgodnie z naszą polityką prwatności.