Produkcja produktów farmaceutycznych

Wprowadzenie leku na rynek wymaga zastosowania najnowocześniejszych technologii. Alfa Laval oferuje szeroki zakres sprawdzonych komponentów i systemów, aby pomóc producentom farmaceutyków odnieść sukces. Obejmuje on komponenty do transportu płynów, systemy oddzielania i wymienniki ciepła.

Pharmaceutical 640x360

Czysta wydajność w przemyśle farmaceutycznym

  • Efektywne kosztowo operacje
  • Większa dyspozycyjność i lepsza wydajność przy zachowaniu najwyższego poziomu higieny
  • Zabezpieczenie właściwości i jakości produktu dzięki spójności wewnątrz i między partiami
  • Wykonane dla sprawnego uruchomienia, kwalifikacji i walidacji
  • Zgodne z odpowiednimi normamami

Dzięki naszemu wyposażeniu i różnorodności naszej globalnej sieci przedstawicieli handlowych i serwisowych, dostarczamy zrównoważone rozwiązania, które spełniają najwyższe wymagania. Dążymy do zwiększenia konkurencyjności klientów poprzez lepszą wydajność operacyjną i wysokiej jakości produkty końcowe poparte doświadczeniem inżynierskim, wiedzą na temat zastosowań, dostosowaną do potrzeb klienta instalacją i pełnym wsparciem w zakresie walidacji.

.

W Alfa Laval wierzymy w tworzenie lepszych warunków dla przemysłu farmaceutycznego i biotechnologicznego, tak abyśmy razem mogli pomóc jeszcze większej liczbie ludzi w prowadzeniu zdrowszego i szczęśliwszego życia. Obejrzyj film, aby dowiedzieć się więcej o tym, w jaki sposób Alfa Laval może przyczynić się do rozwoju procesów w przemyśle farmaceutycznym i biotechnologicznym.Właściwy wymiennik ciepła do zastosowań farmaceutycznych

Aplikacje grzewcze, chłodzące i kondensacyjne odgrywają kluczową rolę w wielu procesach farmaceutycznych. Odpowiednia technologia może mieć ogromny wpływ zarówno na bezpieczeństwo pacjentów, jak i na wyniki finansowe firmy. Alfa Laval, bazując na wieloletnim doświadczeniu w obsłudze przemysłu farmaceutycznego, oferuje kompletne portfolio wymienników ciepła zaprojektowanych tak, aby sprostać współczesnym wymaganiom.

hex pharma vignette production640x360
.

Najważniejsze technologie

.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym biurem sprzedaży lub wypełnij poniższy formularz.

Czy Twoje zapytanie jest związane z:

Informacje te są przechowywane i przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności.

Pompy Alfa Laval dla przemysłu farmaceutycznego

Obejrzyj film, aby zapoznać się z ofertą Alfa Laval w zakresie pomp odśrodkowych i pomp krzywkowych dla przemysłu farmaceutycznego. 

Nowe możliwości dzięki kompaktowemu kondensatorowi

Alfa Laval Compabloc posiada innowacyjną konstrukcję, która może zwiększyć ekonomikę procesu w zaledwie jednej piątej przestrzeni.

Rury i złączki Alfa Laval Tri-clover

Czy wiesz, że 90% powierzchni stykających się z produktem w typowym systemie farmaceutycznym stanowią rurki i złączki? Dowiedz się, jak nasze rurki i złączki mogą zapewnić maksymalną higienę w tym filmie.

Dobre praktyki produkcyjne

Spostrzeżenia na temat GMP

Przedstawiamy spostrzeżenia Alfa Laval dotyczące efektywności, dokumentacji i higieny w branży biotechnologicznej i farmaceutycznej.

Dobre praktyki produkcyjne

Spostrzeżenia na temat GMP

Przedstawiamy spostrzeżenia Alfa Laval dotyczące efektywności, dokumentacji i higieny w branży biotechnologicznej i farmaceutycznej.

Pierwsze rozwiązanie separacyjne klasy premium do jednorazowego przetwarzania biofarmaceutycznego

Poznaj Alfa Laval CultureOne: skuteczna, sprawdzona klaryfikacja z łagodnym traktowaniem wrażliwego na ścinanie materiału biologicznego, wraz ze zwiększoną wydajnością i poprawionym odzyskiem białka. Przygotuj się na odkrycie nowych możliwości w produkcji małoseryjnej z niezrównaną wydajnością.

Alfa-Laval-CultureONE-640x360

360° Service Portfolio


Alfa Laval hygienic equipment is backed by the Alfa Laval 360° Service Portfolio to extend performance. Contact us

Artykuły techniczne