Biotechnologia

Delikatny i wydajny sprzęt do przetwarzania, który maksymalizuje wydajność i minimalizuje koszty operacyjne. Wybór odpowiednich urządzeń dla danego procesu jest podstawą sukcesu i rentowności w biomanufacturingu. Alfa Laval współpracuje z przemysłem od ponad 100 lat. Jesteśmy gotowi kontynuować optymalizację Państwa procesów dzięki szerokiej gamie rozwiązań separacyjnych, komponentów do transportu cieczy i wymienników ciepła.

Biotechnology with pipette and beaker

Zapewnienie bezpiecznej, spójnej i efektywnej kosztowo produkcji, przyczyniając się do wysokiej jakości produktów końcowych i wysokiej wydajności.

  • Doświadczenie inżynierskie i znajomość zastosowań w celu optymalizacji bioprocesów
  • Delikatna obróbka produktu zapewniająca najwyższą wydajność
  • Efektywne kosztowo działania - mniejsza ilość odpadów i mniejsze zużycie mediów
  • Zachowanie cech produktu i zapewnienie stałej jakości
  • Szeroki zakres urządzeń i rozwiązań dla wydajnego bioprocesu

Alfa Laval jest uznanym dostawcą dla przemysłu biofarmaceutcznego. Dzięki produktom i systemom zaprojektowanym i udokumentowanym specjalnie do zastosowań w biotechnologii, jesteśmy marką sprawdzoną, przetestowaną i godną zaufania. Różnorodność i wiedza naszej globalnej sieci przedstawicieli handlowych i serwisowych umożliwia nam dostarczanie dostosowanych do potrzeb klienta i trwałych rozwiązań poprawiających konkurencyjność i zapewniających stałą, wysoką jakość produkcji.

W Alfa Laval wierzymy w tworzenie lepszych warunków dla przemysłu farmaceutycznego i biotechnologicznego, tak abyśmy razem mogli pomóc jeszcze większej liczbie ludzi w prowadzeniu zdrowszego i szczęśliwszego życia. Obejrzyj film, aby dowiedzieć się więcej o tym, w jaki sposób Alfa Laval może przyczynić się do rozwoju procesów w przemyśle farmaceutycznym i biotechnologicznym..
.

Najważniejsze technologie

.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym biurem sprzedaży lub wypełnij poniższy formularz.

Czy Twoje zapytanie jest związane z:

Informacje te są przechowywane i przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności.

Case story: Posłuchaj jednego z kierowników zakładów BASF

Skuteczne oddzielanie biomasy za pomocą hermetycznej technologii Bactofuge Alfa Laval.

Alfa Laval Hermetic Design

Dowiedz się, jak działa technologia Hermetic Design i jak zapewnia delikatne obchodzenie się z produktem oraz jego maksymalną jakość

Odkryj Alfa Laval UltraPure

Pompy Alfa Laval UltraPure, zaprojektowane z myślą o potrzebach przemysłu farmaceutycznego i biotechnologicznego, oferują innowacyjne funkcje, które mogą pomóc w optymalizacji produkcji.

Pierwsze rozwiązanie separacyjne klasy premium do jednorazowego przetwarzania biofarmaceutycznego

Poznaj Alfa Laval CultureOne: skuteczna, sprawdzona klaryfikacja z łagodnym traktowaniem wrażliwego na ścinanie materiału biologicznego, wraz ze zwiększoną wydajnością i poprawionym odzyskiem białka. Przygotuj się na odkrycie nowych możliwości w produkcji małoseryjnej z niezrównaną wydajnością.

Alfa-Laval-CultureONE-640x360

Broszura: Przygotowani na sukces

Dowiedz się więcej o wszystkich elementach potrzebnych do optymalizacji produkcji bioproduktów chemicznych.

biobasedchemicals brochure 640X360