Produkcja tłuszczów i olejów

Alfa Laval dostarcza wszystko, czego potrzeba do produkcji olejów i tłuszczy z każdego rodzaju roślin uprawnych. Alfa Laval jest światowym liderem w dziedzinie wysoko wyspecjalizowanych systemów i urządzeń do ekstrakcji i przetwórstwa tłuszczów zwierzęcych i roślinnych. Stosujemy zaawansowane - często opatentowane - technologie, wyznaczając ten sposób nowe standardy dla całej branży, i pozwalając dopasować konfiguracje produkcji do zmieniających się wymagań rynkowych.

Produkcja tłuszczy i olejów

Alfa Laval dostarcza rozwiązania do odśluzowywania, neutralizacji, usuwania substancji woskowych, suszenie, bielenia, deodoryzacji, uwodornienia, odkwaszania, rozdziału sopstoku.

Zalety naszych rozwiązań i możliwość korzystania z wiedzy technologicznej wzmacniają zdolność producentów żywności do zmniejszenia skutków sezonowego popytu oraz wahań na rynkach lokalnym i światowym.

Podejście Alfa Laval oferuje elastyczne rozwiązania, które pozwalają szybko, sprawnie i bezpiecznie dostosować produkcję do wymagań Klientów i specyfiki procesów.

TocoBoost - Nominowany do nagrody duńskiego przemysłu Award 2015

Alfa Laval TocoBoost została nominowana do nagrody Duńskiego Przemysłu za 2015 r. Nowa technologia, która może wydobyć cenne składniki odżywcze, takie jak witamia E, w produkcji oleju - składników odżywczych, które normalnie zostałyby utracone. 

Formularz zapytania

Zapytanie ofertowe o Produkcja tłuszczów i olejów

Wybierz kategorię zapytania