Marine-Service-24-7-hero-banner

Usługi serwisowe

Wszystkie urządzenia, dla zmaksymalizowania i zoptymalizowania ich żywotności i sprawności, wymagają odpowiedniej troski i obsługi. Serwis Morski Alfa Laval oferuje wsparcie w dowolnych miejscach żeglugi, dostarczając Klientom czołowych innowacji rynkowych, jak i rozwiązań serwisowych zmniejszających koszty eksploatacyjne jednostek.

Gdziekolwiek żeglujesz, Serwis Morski Alfa Laval jest na wyciągnięcie ręki. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a aby się z nami skontaktować wystarczy jeden numer telefonu. Jesteśmy gotowi sprostać nie tylko bieżącym potrzebom, ale także długofalowym wymaganiom związanym z utrzymaniem wysokiej dyspozycyjności, niskich kosztów i optymalnej pracy urządzeń.

Gdziekolwiek jesteś na świecie 

Posiadamy rozległą sieć ośrodków serwisowych. Inżynierowie ds. serwisu na całym świecie są dostępni 24/7. Możesz się z nami kontaktować telefonicznie lub korzystając z poczty elektronicznej. Znajdź nas tutaj!

Zawsze dostępni, zawsze pod telefonem

Nasze centra serwisowe i serwis terenowy pozwalają nam być gotowym do wsparcia żeglugi 24/7. Kiedy kontaktujesz się z naszym Serwisem Morskim, od razu zostajesz połączony z ekspertem, który będzie koordynował wszystkie działania związane z potrzebnym wsparciem. Niezależnie od lokalizacji i pory dnia, wystarczy jeden telefon lub e-mail, a otrzymasz profesjonalne wsparcie inżynierów Alfa Laval. 

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Masz do nas pytania, zadzwoń lub napisz. Z przyjemnością odpowiemy na nie najszybciej jak to możliwe.

Napisz do nas

Czy potrzebujesz skorzystać z serwisu?

Extending performance with marine service solutions for true peace of mindOferta serwisowa dla przemysłu morskiego
Przegląd usług serwisowych dla przemysłu morskiego:
Wersja papierowa 
Pobierz wersję

Oferta serwisowa dla innych gałęzi przemysłu 
Znajdź Kompletny zakres usług serwisowych Alfa Laval oferowany dla innych gałęzi przemysłu.