Szkolenia procesowe

Spełniając krytyczne wyzwania w przemyśle

Alfa Laval oferuje szkolenia z użytkowania swoich systemów i urządzeń dla obsługującego ich personelu, w różnych przemysłach np. w przemyśle piwowarskim, spożywczym, morskim oraz w zakładach oczyszczania ścieków. Możemy również zorganizować kursy dla innych branż.

Customer trainingUrządzenia Alfa Laval są często instalowane w sercu procesów przemysłowych. Szkolenia mogą pomóc Kierownictwu i pracownikom spojrzeć z innej strony na niektóre z najważniejszych wyzwań, przed którymi obecni stoi większość branż. Należą do podniesienia produktywności, oszczędność energii oraz zmniejszenie wpływu na środowisko na różnych etapach procesów produkcyjnych.

Szkolenia dla zachowania optymalnej sprawności i efektywności

Niezależnie od branży, jeśli masz zainstalowane produkty Alfa Laval, szkolenia pracowników w zakresie właściwej eksploatacji zapewni niezawodność działania, przy optymalnej wydajności i ekonomiki produkcji.

Szeroka wiedza technologiczna

Alfa Laval jest liderem w zakresie technologii rozdzielania i wymiany ciepła. Jesteśmy aktywni w większości procesów rafineryjnych i oczyszczania. Posiadamy głęboką wiedzę na temat aplikacji w wielu branżach. To nie przypadek, że nasze hasło to Czysta wydajność - wiele z naszych rozwiązań przyczyni się do tworzenia czystszego środowiska.

Zainteresowany szkoleniem dla swojej firmy?

Wypełnij formularz (otwórz poniższy link), a my skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia dalszych szczegółów.

Zapytanie

Opinie naszych Klientów

I would like to express our appreciation for the interesting presentation given in our laboratory during the Advanced Marine and PowerGen Training. 
The feedback received from both the trainees and the technical group were very positive! Everybody learned a lot by sharing your knowledge about purification and filtration.
/Chevron
Excellent instructor with good 
skills and disposition to share his knowledge and expertise. Good training material.
/ExxonMobile