Magazyn na wyłączność

Zapewnij dostępność ważnych części 

Magazyn na wyłączność jest usługą, która zapewnia dostawy kluczowych podzespołów we właściwym miejscu i we właściwym czasie. Zlecając nam utrzymanie magazynu odpowiednich części zamiennych wyłącznie dla Twojej firmy w jednym z naszych globalnych centrów dystrybucyjnych, zapewniasz ich dostępności przy jednoczesnej redukcji kosztów magazynowych, robocizny i kosztów administracyjnych.

Wysyłka tego samego dnia

Utrzymywanie własnego magazynu oznacza wysokie koszty przechowywania. Magazyn na wyłączność to usługa Alfa Laval, dzięki której uzyskasz dostęp do wysokiej jakości oryginalnych części zamiennych, gotowych do wysyłki w dniu, w którym to zgłosisz.

Korzystaj z usługi Magazyn na wyłączność, kiedy musisz zapewnić dostępność unikalnych i krytycznych części i podzespołów, potrzebnych do spełnienia przepisów bezpieczeństwa i ochrony środowiska, lub ze względów strategicznych w celu optymalizacji zarządzania zapasami.

Jak to działa

  • Nasi eksperci określają potrzeby i rekomendują listę części do utrzymywania w magazynie.
  • W ramach miesięcznej opłaty Alfa Laval produkuje, przechowuje i zarządza częściami zgodnie z zaakceptowaną specyfikacją.
  • Krytyczne części są objęte rezerwacją dla Twojej firmy.
  • Części są wysyłane w momencie zgłoszenia na nie zapotrzebowania.

 

Szukasz konkretnej usługi?

exclusive stock 640x360

10 wskazówek jak utrzymać urządzenia Alfa Laval w najlepszym stanie technicznym