Sprzęt do testów pilotażowych w przetwórstwie białek roślinnych

 

Możliwość przeprowadzania wiarygodnych testów, które dokładnie przewidują zachowanie procesów na pełną skalę, ma kluczowe znaczenie przy optymalizacji istniejących procesów lub eksperymentowaniu z nowymi przepisami i surowcami.

Alfa Laval oferuje specjalną linię urządzeń testowych i pilotażowych, w tym wszystkie podstawowe komponenty wymagane w produkcji białek roślinnych. Wybór urządzeń Alfa Laval zapewnia spójne wyniki podczas skalowania i minimalizuje ryzyko, czas i koszty podczas komercjalizacji.

pilot plant based
14 reliable data plant based

Uzyskaj wiarygodne dane

Nasze kompaktowe moduły pilotażowe typu plug-and-play ułatwiają przeprowadzanie testów w celu potwierdzenia słuszności koncepcji i oceny wydajności, ułatwiając optymalizację procesu i zwiększanie skali. Niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorstwem rozpoczynającym działalność, centrum technologicznym, czy producentem o ugruntowanej pozycji na rynku, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

W zależności od preferencji, możesz zakupić lub wynająć cały niezbędny sprzęt lub przeprowadzić wszystkie wymagane testy w naszych obiektach testowych.

Nasz zespół ekspertów ds. aplikacji chętnie pomoże podczas testowania i opracowywania nowych receptur i procesów lub optymalizacji istniejących procesów.

 

Skontaktuj się z nami

Jednostki testowe separatorów

Pomagamy w doborze idealnych separatorów do procesów. Oferujemy szerokie możliwości testowania, umożliwiając testowanie naszego sprzętu w całym procesie rozwoju – od wstępnych testów laboratoryjnych, przez testy pilotażowe, po produkcję na pełną skalę.

Testy możesz przeprowadzać w swojej placówce przy użyciu sprzętu z naszego asortymentu. W naszym asortymencie znajduje się szeroka gama modeli separatorów odpowiednich do różnych zadań związanych z separacją białek roślinnych, co ułatwia testowanie i dobór optymalnego sprzętu do danego procesu i surowca przed dokonaniem inwestycji.

Dowiedz się więcej o naszych separatorach

CR 250 640x360
foodec plant based

Moduły testowe Foodec

Pilotażowe stacje dekantacyjne Alfa Laval Foodec są kompaktowe, łatwe w instalacji i obsłudze oraz oferują cenne informacje podczas opracowywania nowych produktów lub optymalizacji istniejących procesów.

Stacje dekantacyjne Foodec są dostępne w modelach o różnych rozmiarach i mogą być skonfigurowane tak, aby spełniały wymagania testowe i/lub produkcyjne. Są one wyposażone w zaawansowany system sterowania, ułatwiający regulację parametrów i przeprowadzanie testów laboratoryjnych. W rezultacie sprawdzanie wydajności przed skalowaniem do produkcji komercyjnej nigdy nie było łatwiejsze.

Dowiedz się więcej na temat dekanterów Foodec 

Membranowe jednostki testowe

Alfa Laval oferuje w pełni zintegrowane systemy filtracji membranowej do prac badawczo-rozwojowych, zwiększania skali i optymalizacji procesów. Oferujemy urządzenia w rozmiarach odpowiednich do testów laboratoryjnych i pilotażowych. Urządzenia te ułatwiają testowanie różnych typów membran i pozwalają uzyskać cenne informacje na temat stężenia, które można osiągnąć, zachowania cieczy o różnej lepkości, wskazań dotyczących zanieczyszczenia i właściwości czyszczących, danych na temat czystości frakcji białkowej i oczekiwanej wydajności.

Dzięki naszym jednostkom testowym możesz:

  • Uzyskać wgląd w długoterminową stabilność procesu.
  • Uzyskać solidne dane przed skalowaniem do produkcji komercyjnej.
  • Produkować próbki produktów, które można wysłać do potencjalnych klientów.

Dowiedz się więcej o TestUnit M20    Dowiedz się więcej o PilotUnit Multi

PilotUnit Multi transparent 640x438
evaporation system plant based

 

Jednostki testowe dla parowników

Zweryfikuj wydajność, efektywność i wymagania dotyczące czyszczenia bezpośrednio na miejscu za pomocą mobilnego pilotażowego systemu odparowywania Alfa Laval lub przeprowadź testy w Centrum Innowacji i Testów Alfa Laval. Nasz zespół specjalistów ds. procesów pomoże Ci zakończyć optymalne rozwiązanie w oparciu o Twoje wymagania i warunki pracy.

Dowiedz się więcej o systemach parowania