Sieci chłodnicze

Sieci chłodnicze używają jednego centralnego źródła do chłodzenia wielu budynków. Rozwiązania Alfa Laval odgrywaja kluczową rolę w tym wygodnym i oszczędnym systemie chłodzenia. Wymienniki ciepła i rozwiązania systemowe znajdują się w każdym budynku sieci chłodniczych i oddzielają obieg wewnętrzny od zewnętrznego.

District-cooling-hero-final

Chcesz skonfigurować swój produkt? Skorzystaj z Katalogu produktów

Zalety sieci chłodniczych 

Sieci chłodnicze, najwygodniejsza metoda produkcji i dystrybucji chłodu w zastosowaniach komercyjnych, przynosi korzyści zarówno dla środowiska i gospodarki. Obliczenia wskazują, że klienci korzystający z sieci chłodniczych mogą zmniejszyć koszty operacyjne nawet o 45 procent w porównaniu z wykorzystaniem agregatów chłodniczych zainstalowanych w małych, pojedynczych systemach.

Ekonomiczne, elastyczne i ciche systemy chłodzenia

Systemy do sieci chłodniczych Alfa Laval oferują energooszczędne rozwiązania w wielu miejscach. W uszczelkowych wymiennikach ciepła Alfa Laval istnieje możliwość stosowania mediów o bardzo małej różnicy temperatur między nimi, co pozwala na uzyskanie najwyższych wydajności i zmniejszenie strat energii podczas wymiany ciepła. Ciche, wolne od drgań systemy są łatwe w obsłudze dla właścicieli nieruchomości i oferują dużą elastyczność zabudowy oraz efektywność kosztową, jako, że każdy budynek może regulować swoje własne chłodzenie w zalezności od aktualnych potrzeb

Przyszłość w aplikacjach HVAC

Portfolio usług serwisowych 360°

 

Aby utrzymać park maszynowy w najlepszym stanie operacyjnym, Alfa Laval oferuje kompletny pakiet usług serwisowych.

Napisz do nas i dowiedz się więcej, jak przedłużyć sprawność swoich urządzeń.