Re-Made to matter

Re-Made to matter

Wprowadź zmiany - dla Twojej firmy i naszej planety

Modernizacja na nowy płytowy wymiennik ciepła i zwrot kosztów za stary sprzęt

Twój wymiennik ciepła osiągnął kres swojej żywotności? A może szukają Państwo nowoczesnego rozwiązania, aby zwiększyć wydajność?

Nigdy wcześniej nie było lepszego momentu, aby rozważyć wymianę. Wymień swój stary wymiennik ciepła na nowy dzięki naszemu nowemu programowi wymiany, a my zwrócimy Ci wartość Twojego starego urządzenia.


Znajdź swoją aktualizację

Upgrade to a new plate heat exchanger and get a refund for your old equipment

 

GreenOne-energy-savings-new-EN.jpg

Łatwy sposób na obniżenie kosztów energii i zwiększenie efektywności energetycznej

Zwrot kosztów to tylko początek możliwości oszczędności dzięki nowemu programowi wymiany. Innowacyjna technologia wymienników ciepła Alfa Laval znacznie zwiększy efektywność energetyczną Twoich procesów. Oznacza to radykalne obniżenie zużycia energii elektrycznej i emisji dwutlenku węgla, a także znaczące obniżenie długoterminowych kosztów operacyjnych.

Innymi słowy, jest to klasyczna sytuacja win-win-win. Jeśli jesteś gotowy, aby sprawdzić, ile możesz zaoszczędzić, odwiedź nasze narzędzie do kalkulacji już dziś.


Zobacz, ile możesz zaoszczędzić

Większa wydajność. Mniej materiałów pierwotnych.

Nie ma szybkiego rozwiązania problemu przejścia na neutralną pod względem emisji dwutlenku węgla i obiegową przyszłość. Na szczęście Alfa Laval i Stena Recycling wspólnie opracowały inteligentne, zrównoważone i łatwe w użyciu rozwiązanie.

Ten nowy program wymiany umożliwi odzyskanie aż 100% cennych metali znajdujących się w starych wymiennikach ciepła. Oznacza to, że możemy chronić środowisko i zmniejszyć zużycie materiałów pierwotnych w naszej własnej produkcji. Oszczędności te przenosimy na Państwa, zwracając koszty starego sprzętu przy wymianie na nowy wymiennik ciepła.

Korzyści dla środowiska rozciągają się jeszcze dalej, gdy przejdziesz na nowoczesne, bardziej wydajne termicznie wymienniki ciepła w swoim procesie. Zobaczysz natychmiastową poprawę wydajności energetycznej, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów energii i zmniejszeniu emisji CO2. W ten sposób, pracujemy razem w celu dekarbonizacji naszego przemysłu.


Zwiększ swój zrównoważony rozwój już dziś

 

GreenOne-end-of-lifecycle-flow-chart.jpg

 

Pionierska współpraca na rzecz zrównoważonego recyklingu

Alfa Laval i Stena Recycling połączyły siły, aby umożliwić realizację tego przełomowego programu wymiany płytowych wymienników ciepła. Połączyliśmy nasze doświadczenie i wspólną pasję do zrównoważonego rozwoju, aby stworzyć bardziej okrężne podejście do zastosowań w ogrzewaniu i chłodzeniu. Jest to również ważny krok w walce ze zmianami klimatycznymi w naszej branży, wspierający cel Alfa Laval, jakim jest osiągnięcie neutralności węglowej do 2030 roku.


Dowiedz się więcej o partnerstwie

5 prostych kroków do bardziej zrównoważonego działania

GreenOne-step01.png

1. Opowiedz nam o swoim obecnym wymienniku ciepła
Obliczamy zwrot kosztów aktualizacji w oparciu o istniejące technologie.

GreenOne-step02.png

2. Modernizacja na nowy wymiennik ciepła
Znajdź nowy model, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

GreenOne-step03.png

3. Dokonaj zakupu
Otrzymaj swój zwrot pieniędzy i raport zrównoważonego rozwoju natychmiast!

GreenOne-step04.png

4. Zapakuj swój stary wymiennik ciepła
Potwierdzenie zamówienia zawiera instrukcje, które pomogą Ci w jego realizacji.

GreenOne-step05.png

5. Stena poddaje recyklingowi Państwa stary wymiennik ciepła
Materiał z Twojego starego wymiennika ciepła jest wykorzystywany do produkcji nowych, bardziej efektywnych wymienników Alfa Laval.

Ułatwiamy wprowadzanie zmian

  • Odkryj nowy program wymiany prowadzony przez dwóch liderów zrównoważonego rozwoju: Alfa Laval i Stena Recycling.
  • Wymień swoje przestarzałe rozwiązanie termiczne i wymień je na nasze innowacyjne, wysokowydajne płytowe wymienniki ciepła.
  • Uzyskaj zwrot kosztów wymiany starego wymiennika ciepła na nowy i popraw cyrkularność w przemyśle.
  • Zobacz natychmiastowe oszczędności energii w swoich procesach, z niższymi kosztami energii i zmniejszonym śladem CO2.
  • Otrzymasz szczegółowe podsumowanie poprawy efektywności energetycznej, które możesz wykorzystać w raportach dotyczących zrównoważonego rozwoju swojej działalności.


Wprowadź zmiany już dziś

 

GreenOne-recycling-img.jpg

 

GreenOne-FAQ.jpg

Poznaj wszystkie fakty

Czy nadal masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak działa nasz program wymiany i jakie korzyści może odnieść Twoja firma? Przejdź na naszą stronę FAQ, aby poznać wszystkie fakty. A jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na swoje pytanie, zawsze możesz skontaktować się z nami bezpośrednio, a jeden z naszych ekspertów z przyjemnością udzieli Ci wskazówek!


Pobierz FAQs