Chłodnictwo przemysłowe

Alfa Laval oferuje najnowsze, energooszczędne rozwiązania do mroźni, komór chłodniczych w obiektach przemysłowych po chłodzenie lodowisk. Dla przemysłu spożywczego oferujemy wysoce wydajne chłodnice powietrza, które mogą być łączone z płytowymi wymiennikami ciepła. Zakres zastosowań obejmuje chłodzenie w rzeźniach oraz chłodzenie pomieszczeń produkcyjnych, procesowych, pakowalni oraz do przechowywania świeżej żywności.

montreal power play 640x360
.
Accelerate sustainable solutions

Zrównoważony rozwój

Przyspieszamy wdrażanie rozwiązań dla zrównoważonego rozwoju

.

Weź udział w serii webinariów na temat systemów chłodzenia

Aplikacje chłodnicze przechodzą gwałtowną transformację, a czynniki związane ze zrównoważonym rozwojem stwarzają nowe wyzwania. Alfa Laval może w tym pomóc. Dołącz do naszych ekspertów w pierwszej serii webinariów poświęconych najnowszym trendom i rozwiązaniom kształtującym naszą branżę. Weź udział na żywo - lub oglądaj na żądanie, zgodnie z własnym harmonogramem!

xchanging ideas vignette text

Kompedium wiedzy w zakresie ogrzewania i chłodzenia

Dzięki zdobytemu przez dziesięciolecia doświadczeniu w wymianie ciepła, Alfa Laval oferuje kompetentne rozwiązania na dzisiejsze wyzwania związane z ogrzewaniem i chłodzeniem. Odkryj odpowiedzi na złożone pytania dotyczące zagadnień, począwszy od wydajności energetycznej po naturalne czynniki chłodnicze, a także korzystaj z narzędzi, które ułatwiają znalezienie odpowiedniej technologii dla twojego zastosowania.

heating cooling-hub-vignette-2021