Gdzie odbywają się szkolenia?

Ty wybierasz miejsce szkoleń

Alfa Laval może przeprowadzić szkolenie w Centrali lub biurach lokalnych, w Centrum szkoleniowym Alfa Laval, w Twoim zakładzie lub na pokładzie statku. Miejsce szkolenia jest wybierane w zależności od potrzeb - czy wymagane są szkolenia czysto teoretyczne czy bardziej praktyczne. Możesz również zorganizować indywidualne szkolenia dla swoich pracowników lub zamówić szkolenie jako integralną część swojej umowy o gwarancję wydajności Alfa Laval.

Ośrodki szkoleniowe na całym świecie

Centrum Edukacyjne Alfa Laval, zlokalizowane w biurze Alfa Laval, Tumba, Szwecja, jest głównym ośrodkiem szkoleniowym dla Klientów w Europie. Od wielu lat odbywają się tam szkolenia z zakresu użytkowania, montażu i demontażu urządzeń.

W Centrum Szkoleniowo-Testowym w Aalborg, Dania, a także Glinde, Niemcy przeprowadzane są szkolenia z urządzeń dla przemysłu morskiego i siłowni lądowych.

Sesje szkoleniowe przeprowadzane są również w biurach lokalnych na całym świecie, co pozwala wybrać lokalizację szkolenia najbardziej korzystną dla Klienta.

Oferujemy specjalistyczne szkolenia dotyczące przemysłu morskiego i siłowni lądowych w Norweskim Centrum Szkoleniowym, Manila, Filipiny a także na Uniwersytecie Morskim w Szanghaju, Chinach. 

Downloads

Customer voices

Very good, instructive course. We discussed problems we have and got answers on things we had doubts of.
/ StatoilHydro
Combination - hands on + lecturing = Good!
/ Wärtsilä