businesspeople standing with their hands together hero banner

People_at_office.jpg

Centrum usług wspólnych Alfa Laval powstało w 2020 roku i świadczy usługi biznesowe w ramach grupy Alfa Laval na świecie. Obsługujemy 3 obszary: Finanse, Human Resources oraz IT.

Adres: Alfa Laval Shared Service Center
budynek PASCAL, Przybyszewskiego 56, 30-128 Kraków

Skutecznie łączymy potencjał globalnej organizacji z tradycjami firmy, które sięgają roku 1883, skandynawską kulturę organizacyjną oraz styl zarządzania.  Nasi pracownicy najbardziej doceniają przyjazne, międzynarodowe środowisko pracy, możliwości stabilnej i rozwojowej pracy, transparentność zasad funkcjonowania firmy oraz zaufanie do pracownika. Ważna dla nas jest również równowaga między życiem prywatnym a zawodowym. Skandynawski styl zarządzania można odczuć w atmosferze pracy i przestrzeni do rozmowy.

Alfa Laval

Alfa Laval jest wiodącym światowym dostawcą najwyższej jakości produktów w zakresie wymiany ciepła, oddzielania i transportu płynów. Na tej podstawie Alfa Laval dąży do zwiększenia wydajności i konkurencyjności swoich Klientów w różnych gałęziach przemysłu na całym świecie. Alfa Laval w Polsce istnieje od 2000 roku i ma oddziały w różnych częściach Polski (Kraków, Warszawa, Gdynia, Łódź).

HR_management_Recruitment_Hiring_Team_Building_Organisation_structure.jpg

people_teamwork_stacking_hands.jpg

Dołącz do nas:

1. Prosta ścieżka rekrutacji

2. Globalne możliwości rozwoju

3. Pakiet relokacyjny

 

Kliknij w poniższy przycisk i aplikuj:

Aplikuj teraz!

Global IT Delivery Center Kraków

Global IT Delivery Center Kraków zostało otwarte w 2021 roku jako druga lokalizacja po GITDC Pune (indie) i zapewnia zarówno funkcje operacyjne, jak i rozwojowe, zatrudniając najlepszych informatyków. Koncepcja GITDC jest odpowiedzią na wymagającą i dynamiczną sytuację w zakresie zasobów ludzkich i pozwala Alfa Laval spełniać rosnące wymagania napędzane intensywnym rozwojem firmy i postępującymi procesami digitalizacji z wykorzystaniem najnowszych technologii i sposobów pracy.

Dołącz do nas już dziś!

computer_screen_industry_4.0_hand_pointing.jpg

person_typing_on_a_computer.jpg

People_looking_up.jpg

Naszym celem jest dostarczanie najlepszych talentów IT w następujących obszarach:

  • Specjaliści techniczni i eksperci wspierający nasze działania i rozwój w zakresie infrastruktury i rozwiązań IT na poziomie przedsiębiorstwa
  • Deweloperzy tworzący nowe rozwiązania w różnych obszarach, takich jak ERP, CRM, Business - Intelligence, Integracja, Automatyzacja, Full Stack i inne
  • Inne funkcje spełniające potrzeby Alfa Laval w obszarach takich jak metodologia Agile i framework SAFe

Nasza kultura pracy

Podstawową siłą i wartością GITDC jest zapewnienie otwartej kultury pracy w której zespoły rozwijają współpracę w różnych dziedzinach i regionach. Rozwój talentów jest kluczowym obszarem w Alfa Laval. Ukierunkowane szkolenia i doświadczenie w miejscu pracy ułatwiają rozwój talentów, a także stwarzają naszym najlepszym talentom możliwości rozwoju zawodowego.

Czekamy na Ciebie ! Dołącz do nas dzisiaj!

Globalne Centrum Shared Service HR Alfa Laval

Jesteśmy Globalnym Centrum Shared Service HR Alfa Laval.

Wspieramy nasz biznes jak nikt inny!

Większość centrów Shared Service HR skupia się wyłącznie na podstawowej administracji kadrowej. My jesteśmy czymś znacznie więcej. Naszym celem jest usprawnienie procesów związanych z HR oraz zapewnienie wydajnej i efektywnej całościowej realizacji polityki w zakresie zasobów ludzkich.

Dołącz do nas już dziś!

People_talking.jpg

man_woman_working_computer.png

Wspieramy Centers of Excelance w Grupie Alfa Laval w obszarach:

  • Globalne wsparcie dla procesów z zakresu wynagrodzeń i świadczeń takich jak przegląd wynagrodzeń, planowanie wynagrodzeń i procesy zwiazane z oceną pracy.
  • Globalna administracja szkoleń, która obejmuje globalną dostawę szkoleń (end to end), wsparcie narzędzi softwerowych (MBTI i 360), wsparcie systemu Learning and Development Alfa Laval oraz badania zaangażowania pracowników.
  • Globalne IT HR, gdzie przy użyciu metodologii Agile wspieramy integrację Workday z innymi aplikacjami, planowanie wersji Workday. Nasz zespół ekspertów angażuje się również w nowe inicjatywy związane z Global HR Technology & HR Data oraz wdrażanie usprawnień systemów HR.

 

Finance Shared Service Center

Istniejemy, aby wspierac sukces Alfa Laval!

W ramach Centrum Finansowego Shared Service w Krakowie wspieramy nasze spółki handlowe, centra usługowe i fabryki w efektywnym realizowaniu procesów finansowania transakcyjnego.

Dołącz do nas już dziś!

man_working_computer_office.jpg

Naszym celem jest dostarczanie najlepszych w swojej klasie usług finansowych w następujących obszarach:

  • Purchase to Pay - wspiera naszych dostawców z całego świata. Do jego głównych zadań należy procesowanie faktur i płatności.
  • Order to Cash - zespół zajmuje się głównie przetwarzaniem wyciągów bankowych, uzgadnianiem rachunków oraz czynnościami pozainvoicowymi.
  • Record to Report - tutaj główny nacisk kładziony jest na raportowanie, księgowość i sprawozdawczość podatkową. Zespół jest partnerem kontrolerów grupowych i krajowych, audytorów i liderów biznesu.
  • Zespół Master Data odpowiada za tworzenie i prowadzenie ewidencji klientów i dostawców.

Centrum_usług_wspólnych_co_nas_wyróżnia.jpg