Wymienniki ciepła
GPHE 5 services advice 1920x480
GPHE 5 services advice 640x360

We are with you every step of the way: from sales to delivery, commissioning to service and spare parts

Wiedza specjalistyczna i usługi

Przy zakupie nowego wymiennika ciepła, wybór dostawcy może mieć równie duże znaczenie, co wybór samego urządzenia. Innymi słowy wybór właściwej technologii jest istotny, ale bardzo ważne jest też posiadanie zaufanego dostawcy, który udzieli wparcia przy doborze odpowiedniego rozwiązania. Co więcej, zapewnieni je przez cały okres użytkowania sprzętu. Takie relacje dostawcy z klientami stają się stopniowo standardem

 

Decyzja o wyborze technologii Alfa Laval to nie tylko wybór najnowocześniejszych na świecie wymienników ciepła. Zespół specjalistów pracuje nad rozumieniem potrzeb każdej branży, za którą jest odpowiedzialny. Posiadamy szeroką wiedzę i potrafimy w pełni wykorzystać procesy oraz sprostać wymaganiom naszych klientów.

Jesteśmy dostępni na każdym etapie: od sprzedaży po dostawę, od uruchomienia po serwis i zapewnienie części zamiennych. Dzięki globalnej sieci dystrybucyjnej i kompletnej ofercie usług serwisowych możemy zapewnić, że urządzenia będą pracować niezawodnie i efektywnie przez wiele lat ich efektywnego użytkowania.

Jak długi jest okres eksploatacji uszczelek?

GPredict icon

Narzędzie GPredict™ pozwala określić spodziewany okres użytkowania uszczelek, w oparciu o warunki działania wymiennika. To niezawodne narzędzie ułatwia zaplanowanie regeneracji płyt, ponieważ z dużym wyprzedzeniem wiadomo, kiedy nadszedł czas na wymianę uszczelek. Oznacza to, że łatwo można uniknąć nieplanowanych przestojów i zagrożeń bezpieczeństwa produkcji.

Aby poznać możliwości oceny z narzędziem GPredict, przetestuj wersję demonstracyjną poniżej.

Oblicz żywotność uszczelek

Materiał uszczelek: NBRP

NBRP to materiał uszczelek, opracowany przez Alfa Laval z myślą o pracy w warunkach wysokich temperatur.

Maksymalna temperatura pracy

Zakres temperatury: 0-100°C

 

0

25

50

75

100

Szacowana liczba operacji otwierania wymiennika w ciągu roku

 

0

3

6

9

12

Szacowana żywotność uszczelek:

 

Ta prezentacja to jedynie przykład funkcjonalności narzędzia GPredict™. Aby wykorzystać wszystkie zalety GPredict i uzyskać pełną, dostosowaną do konkretnej instalacji prognozę uszczelek*, skontaktuj się z nami już dziś.

* Szacunki GPredict dotyczą tylko działań związanych z czystą wodą lub aplikacji wykorzystujących ciecze, które nie mają wpływu chemicznego na uszczelkę. Prognozy dotyczące żywotności uszczelek nie są dostępne dla urządzeń, gdzie są wykorzystywane agresywne media.

Portfolio usług serwisowych
Alfa Laval 360°

Alfa Laval to światowy lider w technologii wymiany ciepła z ponad 130-letnim doświadczeniem, które zostało wykorzystane przy opracowywaniu nowej generacji uszczelkowych wymienników ciepła. Alfa Laval oferuje też kompleksowy zakres usług, które pozwalają na efektywną eksploatację urządzeń podczas całego cyklu ich użytkowania.

 

Looking for spare parts for your Gasketed Plate Heat Exchanger?

Szukasz części zamiennych do płytowych uszczelkowych wymienników ciepła?

Wypełnij formularz poniżej a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Twoje dane kontaktowe

Informacje te są przechowywane i przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności.

 

W portfolio usług serwisowych Alfa Laval 360° znajduje się każda usługa, która jest niezbędna, aby utrzymać płytowe wymienniki ciepła w najlepszym stanie technicznym i operacyjnym podczas długiego okresu ich użytkowania.

Montaż

Instalacja
Uruchomienie

Utrzymanie ruchu 
Regeneracja
Usługi mycia
Naprawa
Narzędzia serwisowe

> Cześci zamienne (patrz formularz)

Wsparcie techniczne 
Magazyn na wyłączność 
Szkolenia 
Wykrywanie usterek 
Dokumentacja techniczna

Udoskonalenia
Rozbudowa urządzeń 
Przeprojektowanie 
Wymiana i doposażenie

Monitorowanie 
Audyt stanu technicznego
Audyt wydajności