Oczekuj nowych standardów

Nowe modele wymienników

Alfa Laval T25 to najnowszy wymiennik wprowadzony na rynek z typoszeregu wysoko wydajnych płytowych uszczelkowych wymienników ciepła. Posiada on wszystkie nasze zaawansowane funkcje, dzięki czemu zapewnia niezawodność i niezwykle wysoką sprawność w różnorodnych procesach. Dzięki dostosowaniu do pracy w szerokiej gamie aplikacji, można łatwo zmienić jego konfigurację i dostosować do nowych wymagań.

T25 facing left

Alfa Laval T25-B

Wymiennik ciepła Alfa Laval T25-B jest specjalnie zaprojektowany do zastosowań, w których wymagane są bardzo mała różnica temperatur pomiędzy mediami oraz wysokie ciśnienia. Dzięki wyjątkowym funkcjom, takim jak CurveFlow™, T25-B zapewnia równomierny przepływ mediów na całej płycie, co daje znakomitą efektywnośc wymiany ciepła nawet w najbardziej wymagających zastosowaniach przemysłowych. Dlatego też T25-B jest szczególnie przydatny w zastosowaniach związanych z chłodzeniem w aplikacjach HVAC, w tym w centrach przechowywania danych lub jako rozdzielacz obiegów ciśnienia w wysokich budynkach. Jego wysoka efektywność termiczna i zminimalizowane ryzko gromadzenia się osadów może przynieść korzyści również w wielu innych branżach. 

Przejdź na nowy wyższy standard wydajności

Firmy wykorzystujące obecnie wymiennik typu MX25-B (poprzednik T25-B) - mają teraz możliwość zwiększenia efektywności cieplnej bez konieczności wymiany całego urządzenia. Wystarczy założyć zestaw płyt nowej generacji. Taka wymiana zwiększy wydajność i umożliwi osiągnięcie znacznych oszczędności podczas długoterminowego użytkowania. Oprócz obniżenia rachunków za energię zmniejszy się także potrzebna przestrzeń serwisowa oraz koszt części zamiennych, ponieważ w wymienniku ciepła będzie mniejsza liczba płyt. Mniejsze ryzyko zanieczyszczeń również przełoży się na niższe koszty konserwacji.

Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się jak można przeprowadzić modernizację Twojego wymiennika.

Następny model

Na początku 2018 roku Alfa Laval wprowadzi na rynek model Alfa Laval T25-P. Będzie on przeznaczony do pracy w najtrudniejszych warunkach, przy utrzymaniu wysokich parametrów w zakresie efektywności energetycznej oraz ograniczenia niekorzystnego wpływu na środowisko.

Zarejestruj się, aby otrzymać szczegółowe informacje