Najlepsze z dwóch światów w Rebellion Beer Company

W latach 2014/2015 firma Rebellion Beer rozpoczęła program poważnego rozwoju i zmian. Obejmował on trzyetapowy plan konsolidacji ich niezwykłego sukcesu handlowego poprzez wykorzystanie najnowszych technologii w celu zwiększenia zdolności produkcyjnych i elastyczności, przy jednoczesnym skupieniu się na utrzymaniu i poprawie jakości i spójności produktu, w celu utrzymania wysokiego poziomu piwowarstwa i nagradzanej jakości, z których Rebellion Beer stał się znany.

DATA 2023-11-28

Rebellion Beer Company Ltd. w Marlow, Buckinghamshire jest częścią fali nowych browarów rzemieślniczych, które pojawiają się w Wielkiej Brytanii od lat 80-tych

W ramach polityki firmy mającej na celu ożywienie i odnowienie wysokiej jakości lokalnej tradycji piwowarskiej w Marlow, prawie cały początkowy sprzęt pochodził z innych lokalnych browarów regionalnych, które zostały zamknięte.

Rebellion Beer wcześniej stosował tradycyjne podejście do klarowania piwa, wykorzystując kombinację środków klarujących i czasu na osadzenia drożdży w piwie. Jednakże, powodowało to znaczne straty piwa, a proces osadzania trwał długo, stając się wąskim gardłem produkcji. Rebellion Beer chciało również poprawić spójność produkcji, aby zapewnić zarówno lepszą zbywalność produktów, jak i maksymalne zadowolenie klientów.

W związku z tym firma wybrała moduł separatora BREW 80 firmy Alfa Laval jako nowoczesne technologicznie rozwiązanie spełniające wymagania rzemieślnicze. Zbudowany na bazie szybkoobrotowej wirówki, rozwiązanie to jest dobrze przystosowane do szybkiego i efektywnego oczyszczania piwa po fermentacji, przed dojrzewaniem i napełnianiem.

  

Produkty

Brew 80 

Moduł separacyjny nadaje się szczególnie do klarowania:

  • Piwa po fermentacji
  • Piwo po dojrzewaniu 
  • Piw specjalnych

Seria Brew

Opinia klienta

Wierzę, że warzenie piwa na stosunkowo niewielką skalę, jak to robimy, jest nadal tradycyjną sztuką tworzenia charakterystycznych piw z wykorzystaniem uświęconych tradycją metod warzenia, ale w połączeniu z elementami nowoczesnej technologii, takiej jak Brew 80.

Współwłaściciel Mark Gloyens, 
Rebellion Beer Company Ltd. Marlow, Buckinghamshire, UK

Dokumentacja

Przeczytaj całą historię o Rebellion Beer Company Ltd.

Alfa Laval Brew 80: Otrzymaj stosowną pomoc dla swojej pasji

Alfa Laval Brew 80 to moduł wirówki typu plug-and-play o wydajności do 50 hl/godz. Dla małych browarów oferuje innowacje Alfa Laval w zakresie oddzielania, które zwiększają wydajność procesu i jakość piwa - w tym unikalne uszczelnienie hermetyczne minimalizujące pobór tlenu. Brew 80 zapewnia wydajną i skuteczną pracę, z wydajnością, która jest potrzebna w miarę rozwoju browaru.

brew80 vignette