2023-01-23 Produkty

Dołącz do konferencji Net-zero launch #3 − Razem możemy przyspieszyć transformację energetyczną!

Alfa Laval powraca w lutym z kolejnymi innowacyjnymi produktami i pomysłami na poprawę zrównoważonego rozwoju w procesach technologicznych. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak możemy rozwiązać niektóre z najbardziej palących problemów naszych czasów, to konferencja Net-zero launch Alfa Laval jest dla Ciebie. Tym razem będziemy omawiać aspekty związane z efektywnością energetyczną i rozwiązaniami w zakresie czystej energii, a także minimalizacją wykorzystania ograniczonych zasobów i wydłużeniem cyklu życia procesów.


„Zapraszamy Klientów z całego świata, aby dołączyli do nas, gdy będziemy dyskutować o innowacjach, które zdecydowanie przyśpieszą zrównoważony rozwój firm. Zaprosiliśmy grono cenionych prelegentów, którzy podzielą się wiedzą, jak praktycznie wdrażać rozwiązania dotyczące efektywności energetycznej, czystej energii i cyrkularności" - mówi Thomas Møller, Wiceprezes Pionu Rynku Energetycznego w Alfa Laval Group.


Te trzy obszary stanowią fundament oferty Alfa Laval w zakresie zrównoważonych rozwiązań dla rynku energetycznegoi są podstawą tego, co Alfa Laval może osiągnąć dla swoich Klientów na całym świecie.„Poświęcamy czas na budowanie trwałego partnerstwa", kontynuuje Møller, „ponieważ wiemy, że zrozumienie biznesu naszych klientów jest kluczowe, gdy pomagamy im odejść od gospodarki opartej na węglu i w kierunku większej efektywności cieplnej. Próba rozwiązania ich wyzwań jest tym, co pobudza naszą wyobraźnię i napędza nas w kierunku większej innowacyjności".   

Alfa Laval każdego roku wdraża na rynek rozwiązania, które realnie optymalizują koszty, zwiększają zyski, poprawiają zrównoważony rozwój przedsiębiorstw działających w różnych gałęziach przemysłu.

Konferencja Net-zero launch ma na celu podsumowanie rozwiązań i technologii oraz przedstawienie praktycznych realizacji. Na przykład to, w jaki sposób technologia transferu ciepła została dostosowana do zmieniającego się przemysłu centrów danych, jak ogniwa paliwowe przekształcają przemysł wodorowy i jak możemy zmniejszyć ilość odpadów i koszty dzięki lepszym możliwościom recyklingu.   

Nasi eksperci w studio, podzielą się również najnowszymi osiągnięciami Alfa Laval w zakresie technologii wymiany ciepła i separacji, jak również rozwiązań serwisowych. Wśród nich znajdzie się wiele nowych, wprowadzanych na rynek produktów. Zaprezentujemy Alfa Laval T21, AlfaNova GL50 oraz nasz nowy asortyment dekanterów i wiele innych. 

Jeśli chcesz mieć swój udział w budowaniu lepszej przyszłości, koniecznie dołącz do konferencji Net-zero launch Alfa Laval. Wydarzenie odbędzie się 15 lutego 2023 roku o godzinie 14.00 CET. Będzie ono transmitowane w języku angielskim.

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej!


Program wydarzenia

 Wydajność energetyczna

  • Alfa Laval T21 – nowy, wszechstronny wymiennik ciepła
  • Alfa Laval i EcoDataCenter – współpraca na rzecz rozwoju zrównoważonych centrów danych
  • Inteligentny wymiennik ciepła
  • Alfa Laval Cooling Pod - nowe, innowacyjne rozwiązanie chłodzenia dla centrów przetwarzania danych

Czysta energia

  • AlfaNova GL50 – pierwszy wymiennik ciepła Alfa Laval opracowany dla systemów ogniw paliwowych przyszłości
  • Liquid Wind – produkcja odnawialnego eMetanolu

Gospodarka cyrkulacyjna

  • Bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój w górnictwie
  • Minimalizacja odpadów i maksymalizacja wydajności podczas wierceń budowlanych 

Uwagi redaktora

To jest Alfa Laval

Alfa Laval jest światowym liderem w dziedzinie wymiany ciepła, separacji odśrodkowej i transportu płynów. Firma działa w obszarach Energy, Marine, Food & Water, oferując swoje doświadczenie, produkty i usługi dla wielu gałęzi przemysłu w około 100 krajach. Alfa Laval jest zaangażowana w optymalizację procesów, odpowiedzialny rozwój i postęp, aby wspierać Klientów w osiąganiu ich celów biznesowych i celów zrównoważonego rozwoju.

Innowacyjne technologie Alfa Laval są dedykowane do oczyszczania, rafinacji i ponownego wykorzystania materiałów, promując bardziej odpowiedzialne wykorzystanie zasobów naturalnych. Przyczyniają się do poprawy efektywności energetycznej i odzysku ciepła, lepszego uzdatniania wody i zmniejszenia emisji. W ten sposób Alfa Laval nie tylko przyspiesza sukces swoich Klientów, ale także Ludzi i Planety. Czyniąc świat lepszym, każdego dnia.

Alfa Laval zatrudnia 17 900 pracowników. Roczna sprzedaż w 2021 roku wyniosła 40,9 mld SEK (ok. 4 mld EUR). Firma jest notowana na Nasdaq Stockholm.

 

Dowiedz się więcej!

Dowiedz się więcej o konferencji Net-zero launch Alfa Laval.
> Kliknij i zobacz pełny program i listę naszych prelegentów tutaj

cleantech symbol 640x360

Przyśpieszanie zrównoważonych rozwiązań

Wspólnie z naszymi Klientami i Partnerami, Alfa Laval przyspiesza przejście na bardziej wydajne i czystsze rozwiązania energetyczne oraz przyczynia się do rozwoju gospodarki cyrkulacyjnej. Nasza głęboka wiedza branżowa pozwala nam na optymalizację procesów Klientów, pokonywanie najtrudniejszych wyzwań i dalsze czynienie świata lepszym każdego dnia.

Powiązane treści: