2022-07-20 Produkty

Konferencja Net-zero launch! Alfa Laval powraca z nowymi rozwiązanami dla rynku energetycznego!

Po pierwszym udanym wydarzeniu w lutym 2022 roku, Alfa Laval powraca z nowym spojrzeniem na to, jak wzmocnić zrównoważony rozwój przedsiębiorstw, działających na rynku energetycznym. Koferencja Net-zero launch to wydarzenie, podczas którego dyskusji poddane zostaną niektóre z najbardziej palących problemów współczecnych organizacji i świata biznesu. Poruszone zostanie szerokie spektrum tematów – począwszy od olbrzymich możliwości, które pojawiają się wraz ze wzrostem cyfryzacji, do rozwiązań, dzięki którym osiągnięcie celów związanych z dekarbonizacją stanie się bardziej realne.

 

"Zapraszamy Klientów z całego świata, aby dołączyli do nas, gdy będziemy dyskutować o innowacjach, które zdecydowanie przyśpieszą zrównoważony rozwój firm. Zaprosiliśmy grono cenionych prelegentów, którzy podzielą się wiedzą, jak praktycznie wdrażać rozwiązania dotyczące efektywności energetycznej, czystej energii i cyrkularności" - mówi Thomas Møller, Wiceprezes Pionu Rynku Energetycznego w Alfa Laval Group.

 

„Te trzy obszary stanowią fundament oferty Alfa Laval w zakresie zrównoważonego rozwoju i są podstawą sposobów, w jakie możemy wspierać naszych Klientów w osiągnięciu poziomu neutralności węglowej, kontynuuje Møller. Takie podejście motywuje nas do pracy nad rozwojem innowacyjnych rowiązań. Jednocześnie musimy zrozumieć, że przyspieszenie drogi do neutralności węglowej musi nastąpić poprzez partnerstwo, gdzie uzupełniające się kompetencje i możliwości spotykają się, aby przełamać nowe granice."

 

Alfa Laval każdego roku wdraża na rynek rozwiązania, które realnie optymalizują koszty, zwiększają zyski, poprawiają zrównoważony rozwój przedsiębiorstw działających w różnych gałęziach przemysłu.

 

Wydarzenie Net-zero launch ma na celu podsumowanie rozwiązań i technologii oraz przedstawienie praktycznych realizacji . Na przykład, ponowne wykorzystanie ciepła i rozwiązania w zakresie chłodzenia cieczą, są obecnie trendem w globalnym przemyśle centrów przetwarzania danych. Alfa Laval jest liderem w tej dziedzinie, wprowadzając nowe produkty, które są dostosowane do zwięksania efektywności energetycznej tych placówek. Innym przykładem jest zaangażowanie Alfa Laval w rozwiązania dotyczące łączności, ze szczególnym uwzględnieniem skanowania termicznego i sztucznej inteligencji.

 

Eksperci w studio podzielą się również najnowszymi osiągnięciami w zakresie technologii separacji, systemów filtracji, hybrydowego chłodzenia powietrzem i długotrwałego magazynowania energii. Będzie to obejmować wiele nowych produktów wprowadzanych na rynek przez Alfa Laval, takich jak seria Alfa Laval Moatti 180, Packinox+, HYAC i inne.

 

Jeśli chcesz mieć swój udział w budowaniu lepszej przyszłości, koniecznie dołącz do wydarzenia Net-zero launch Alfa Laval. Wydarzenie, do którego można dołączyć bezpłatnie, odbędzie się 15 września 2022 roku o godzinie 14.00 CET. Będzie ono transmitowane w języku angielskim.

 

Program wydarzenia:

 

Wydajność energetyczna:

  • Zrównoważony rozwój w centrach danych chłodzenie cieczą i ponowne wykorzystanie ciepła
  • Connectivity zdalny monitoring i zarządzanie z Alfa Laval
  • Chłodzenie adaptacyjne  hybrydowe chłodnice powietrza Alfa Laval
  • Energy Hunter rozwiązanie wspierające efektywność energetyczną

Czysta energia:

  • Poprawa efektywności w aplikacjach długotrwałego magazynowania energii dzięki Packinox+
  • Dostarczanie wody w procesie produkcji zielonego wodoru woda zdemineralizowana, odzysk energii i chłodzenie elektrolizera w jednym miejscu

Gospodarka cyrkulacyjna:

  • Nowy typoszereg filtrów samoczyszczących (SCF) Alfa Laval Moatti 180
  • Technologie wspomagające obieg zamknięty

Pomiędzy poszczególnymi wystąpieniami odbędą się dyskusje w studio.

 

Uwagi redaktora

To jest Alfa Laval

Alfa Laval jest światowym liderem w dziedzinie wymiany ciepła, separacji odśrodkowej i transportu płynów. Firma działa w obszarach Energy, Marine, Food & Water, oferując swoje doświadczenie, produkty i usługi dla wielu gałęzi przemysłu w około 100 krajach. Alfa Laval jest zaangażowana w optymalizację procesów, odpowiedzialny rozwój i postęp, aby wspierać Klientów w osiąganiu ich celów biznesowych i celów zrównoważonego rozwoju.

 

Innowacyjne technologie Alfa Laval są dedykowane do oczyszczania, rafinacji i ponownego wykorzystania materiałów, promując bardziej odpowiedzialne wykorzystanie zasobów naturalnych. Przyczyniają się do poprawy efektywności energetycznej i odzysku ciepła, lepszego uzdatniania wody i zmniejszenia emisji. W ten sposób Alfa Laval nie tylko przyspiesza sukces swoich Klientów, ale także ludzi i planety. Czyniąc świat lepszym, każdego dnia.

 

Alfa Laval zatrudnia 17 900 pracowników. Roczna sprzedaż w 2021 roku wyniosła 40,9 mld SEK (ok. 4 mld EUR). Firma jest notowana na Nasdaq Stockholm.

 

Innovations that accelerates sustainable solutions 640x360

7.14 intro image.jpg

Wspieramy zrównoważone rozwiązania

Wspólnie z klientami i partnerami, Alfa Laval przyspiesza przejście na bardziej wydajne, czystsze rozwiązania energetyczne i rozwija gospodarkę obiegową. Dzielimy się naszą wiedzą branżową. Naszym priorytetem jest dążenie do bardziej zrównoważonego rozwoju i wspieranie naszych Klientów w tej drodze

Dowiedz się więcej

Kontakt

Aleksandra Chilińska

Młodszy specjalista ds. komunikacji

Poland

aleksandra.chilinska@alfalaval.com

Powiązane treści: