Rozwiązania procesowe

Przetwarzanie olejów roślinnych

Rozwiązania dla spalin z silników okrętowych

Rozwiązania w zakresie ochrony środowiska

Systemy balastowe

Układy chłodzenia

Formularz zapytania do Alfa Laval w

Proszę wybrać kraj

2018-02-22 Product News

Nowe pompy w typoszeregu Alfa Laval UltraPure dla przemysłu farmaceutycznego

Alfa Laval rozszerza typoszereg pomp UltraPure. Jeśli poszukujesz do przemysłu farmaceutycznego lub biotechnologicznego pompy odśrodkowej lub krzywkowej, znajdziesz ją w ofercie Alfa Laval.

"Są to bezpieczne i niezawodne pompy z funkcjami, takimi jak higieniczna konstrukcja, powtarzalność i minimalne ryzyko zakażenia", mówi Alfa Laval UltraPure Portfolio Manager John Walker. "Wraz z wyższymi wydajnościami, wydłużonym okresem pracy i niskim zużyciem energii, oznacza to niższe koszty użytkowania. Ponieważ aspekty zrównoważonego rozwoju nadal zyskują na znaczeniu na rynku, branża farmaceutyczna i biotechnologiczna doceni wydajność energetyczną i niską emisję CO2 ".

Rozszerzony typoszereg pomp Alfa Laval UltraPure obejmuje pompy Alfa Laval LKH Prime UltraPure, szeroki typoszereg znanych pomp Alfa Laval LKH UltraPure, nową pompę Alfa Laval SX UltraPure oraz serię Alfa Laval Solid-C UltraPure. 

Alfa Laval LKH Prime UltraPure 
Typoszereg Alfa Laval LKH Prime UltraPure wprowadza nowe standardy dla samozasysających pomp farmaceutycznych. Pierwotnie używana do mycia w systemie CIP dla mediów zawierających powietrzeAlfa laval LKH Prime UltraPure może być wykorzystywana do pompowania produktu, pozwalając tym samym zmniejszyć koszty inwestycyjne.

Alfa Laval LKH UltraPure 
Typoszereg pomp Alfa Laval LKH UltraPure zapewnia wydłużone czasy pracy i wysoką efektywność w przemyśle farmaceutycznym. Dokładnie zaprojektowana pompa i silnik zapewniają optymalną efektywność przy jednoczesnym delikatnym traktowaniu produktu.

Alfa Laval SX UltraPure 
Typoszereg Alfa Laval SX UltraPure zapewnia niskie siły ścinające i delikatne pompowanie produktu i jest zaprojektowany do delikatnego transportowania wrażliwych mediów. Jest przeznaczony do procesów higienicznych, przemysłu farmaceutycznego i biotechnoogicznego. 

Alfa Laval Solid C UltraPure  
Typoszereg pomp Alfa Laval SolidC UltraPure oferuje doskonały stosunek ceny do jakości. Ta standardowa pompa jest doskonała do takich zadań jak mycie w systemie CIP i okresowe pompowanie produktu.  

Odkryj Alfa Laval UltraPure 

Zaprojektowane z myślą o wymaganiach w branży farmaceutycznej i biotechnologicznej, typoszereg pomp UltraPure firmy Alfa Laval oferuje innowacyjne funkcje, które mogą pomóc w optymalizacji produkcji.

Bezpieczeństwo 
  • Pompy Alfa Laval UltraPure cechuje wysoki poziom dbałości o higieniczną konstrukcję i powtarzalność w celu zmniejszenia ryzyka zakażenia. Przygotowana do pobrania dokumentacja Q-doc Alfa Laval, oparta na PKB (Good Documentation Practice), dostarcza pełnej informacji o produkcie i upraszcza kwalifikację, walidację i kontrolę zmian, aby zapewnić bezpieczeństwo konsumenta 

Niezawodność 

  • Wszystkie pompy Alfa Laval UltraPure posiadają solidne konstrukcje, które zostały przetestowane w przemyśle farmaceutycznym. Każda pompa UltraPure zawiera pełną dokumentację łańcucha produkcyjnego, od surowca po dostarczony sprzęt, w celu zagwarantowania powtarzalności produktu i zapewnienia 100% jakości partii. 

Efektywność 

  • Pompy Alfa Laval UltraPure są efektywnymi kosztowo pompami, które oferują maksymalną efektywnośc energetyczną, zredukowaną emisję C02, wyższą wydajność.

Światowe doświadczenia, lokalna obecność 

  • Szeroki typoszereg pomp Alfa Laval UltraPure spełnia wymagania procesu. Niezależnie od tego gdzie się znajdujesz, pracownicy Alfa Laval zawsze są gotowi przyjść z pomocą. Wszystkie pompy UltraPure posiadają wystandaryzowane części co ułatwia ich wyszukiwanie i zamawianie.     

Wszystkie pompy Alfa Laval UltraPure posiadają pakiet dokumentacji Alfa Laval Q-doc, który zawiera informacje na temat łańcucha produkcyjnego, od surowca po dostarczony sprzęt, i pozwala na pełną walidację, kwalifikację i kontrolę zmiany 

 

Pompy Alfa Laval UltraPure są pokazywanea stoiskach Alfa Laval podczas targów: 

Interphex, Nowy York, 17-19.04. 
Stoisko  #1630. 

CIPM Expo 2018, Chongqing, Chiny, April 20-22.04  
Stoiosko #N7-14-3. 

 

Szczegółowych informacji udziela też :  

John Walker  
Pump Portfolio Manager 
Alfa Laval   
john.walker@alfalaval.com 

 

Przedstawiciele prasy proszeni są o kontakt z: 

Chantra Trithara  
Communication Manager 
Chantra.trithara@alfalaval.com 

 

Alfa Laval w skrócie

Alfa Laval jest wiodącym na świecie dostawcą specjalistycznych urządzeń i rozwiązań inżynierskich w zakresie technologii oddzielania, wymiany ciepła i sterowania przepływami.

Oferowane urządzenia, kompletne linie technologiczne oraz serwis zapewniają Klientom optymalny i bezawaryjny przebieg realizowanych procesów. Nowatorskie rozwiązania firmy umożliwiają ogrzewanie, chłodzenie, transport i oddzielanie takich produktów jak: olej, woda, chemikalia, napoje, artykuły żywnościowe i farmaceutyki.

Urządzenia Alfa Laval są stosowane w elektrowniach, na statkach, w przemyśle wydobywczym ropy i gazu, w przemyśle mechanicznym oraz w oczyszczalniach ścieków, a także w procesach ogrzewania i chłodzenia.

Międzynarodowa struktura firmy, obejmująca swym zasięgiem około 100 krajów sprawia, że Alfa Laval jest do dyspozycji Klientów praktycznie na całym świecie.

Alfa Laval jest  notowana na giełdzie Nasdaq OMX. W 2016 roku roczna sprzedaż wyniosła 35.6 biliona SEK (około 3,77 biliona Euro). Firma zatrudnia 17 000 pracowników.

Pharma-Pumps-Ultrapure-640x360.jpg

John Walker

Portfolio Manager, Pumps

+441323414631
john.walker@alfalaval.com

Chantra Trithara

Central Communication Manager, Food & Water

+46 708 557691
chantra.trithara@alfalaval.com

All Alfa Laval UltraPure pumps are supplied with Alfa Laval Q-doc, our documentation package providing full traceability of all product contact parts such as steel, gaskets, etc.  Alfa Laval Q-doc secures a perfect match every time and prevents potential oversights that could necessitate revalidation.  Qdoc validaton

Powiązane treści: