corona page

Aktualizacje dotyczące COVID-19

Na tej stronie znajdziesz najnowsze wiadomości i aktualizacje dotyczące pandemii COVID-19. W przypadku szczegółowych pytań związanych z zapytaniami, statusem zamówienia, usługami, dostawami, itp. należy zwrócić się do osoby kontaktowej w Państwa kraju lub do lokalnego biura firmy Alfa Laval.

 

Zasady przewodnie

Priorytetami Alfa Laval są zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników, a także utrzymanie ciągłości naszej działalności. Sprzęt i rozwiązania Alfa Laval często odgrywają integralną rolę w procesach naszych klientów, gdzie stanowią część infrastruktury krytycznej w takich obszarach, jak produkcja żywności i farmaceutyków, urządzenia sanitarne, HVAC, wytwarzanie energii elektrycznej itp. W tych trudnych czasach cała załoga Alfa Laval jest maksymalnie zaangażowana we wspieranie naszych klientów w zagwarantowaniu nieprzerwanej, wydajnej produkcji i usług.

 

Krótkie podsumowanie podjętych działań.

Alfa Laval podjęła kilka działań, aby poradzić sobie z nadzwyczajną sytuacją wywołaną pandemią COVID-19 i zminimalizować rozprzestrzenianie się wirusa.

  • Globalny zespół kryzysowy Alfa Laval pracuje w ścisłej współpracy z lokalnymi zespołami kryzysowymi w krajach, aby zapewnić nieprzerawny i skuteczny monitoring oraz szybką reakcję na zmiany sytuacji.
  • Wszystkie biura i zakłady produkcyjne są otwarte, o ile nie są ograniczone restrykcjami wprowadzonymi przez lokalne władze.
  • Protokół utrzymania podwyższonych standardów czystości został wprowadzony we wszystkich lokalnych oddziałach firmy Alfa Laval na całym świecie.
  • Wszyscy pracownicy otrzymali wskazówki dotyczące praktyk higienicznych, dystansu społecznego i kroków, jakie należy podjąć, jeśli nie czują się dobrze.
  • Pracownicy produkcyjni przestrzegają jasnych instrukcji i bezpiecznych procedur, aby zminimalizować rozprzestrzenianie się wirusa i utrzymać bezpieczne środowisko pracy.
  • Technicy serwisowi otrzymali sprzęt ochronny i zostali przeszkoleni w zakresie środków zapobiegawczych przeciwko koronawirusowi.
  • Plany ciągłości biznesowej gwarantują, że alternatywne łańcuchy dostaw będą stanowić wersję zapasową dla wszystkich głównych dostawców.
  • Pracownicy biurowi są zachęcani do pracy zdalnej z domu;
  • Spotkania i szkolenia odbywają sie z wykorzystaniem metod wirtualnych.
  • Wszystkie niekrytyczne podróże służbowe zostały anulowane.

Śledź nas na: 

linkedin_25x25.jpg   facebook_25x25.jpg  twitter.png

Tom Erixon, Prezes i Dyrektor Generalny Alfa Laval Group:

„Biznes w nowej rzeczywistości” - zobacz film, żeby dowiedzieć się więcej: 

 

Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc

Daj nam znać, jak możemy Cię wesprzeć w tej trudnej sytuacji. Skontaktuj się z nami, pracujemy w biurze lub z domu!

Aby uzyskać szczegółowe informacje lub zadać pytania dotyczące zamówień, dostaw lub realizacji usług, należy skontaktować się z lokalnym biurem lub osobą kontaktową. Dane kontaktowe do wszystkich naszych witryn i biur można znaleźć tutaj:

Alfa Laval Polska Sp. z o. o.

ul. Marynarska 15
PL-02-674 Warszawa
Poland

+48 223366464
poland.info@alfalaval.com