Rozwiązania procesowe

Przetwarzanie olejów roślinnych

Rozwiązania dla spalin z silników okrętowych

Rozwiązania w zakresie ochrony środowiska

Systemy balastowe

Układy chłodzenia

Formularz zapytania do Alfa Laval w

Proszę wybrać kraj

Oczyszczanie ścieków komunalnych

Alfa Laval pomaga zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko wody i strumienia odpadów, maksymalizując ponowne wykorzystywanie wody poprzez przekształcanie odpadów w pełnowartościowe produkty oraz minimalizowanie zużycia energii i produkcji odpadów. Oferujemy pełną gamę urządzeń do oczyszczania ścieków, filtracji i obróbki osadów, dzięki którym powstaje czysty odciek nadający się do odprowadzenia lub ponownego użycia, odzyskiwane jest ciepło, a także zmniejsza się ilość osadu do utylizacji.

  • Procesy
  • Urządzenia i rozwiązania
  • Usługi serwisowe

Pełne spektrum urządzeń  do oczyszczania ścieków

Na całym świecie stale rośnie zapotrzebowanie na korzystne ekonomicznie i energooszczędne oczyszczanie ścieków w sektorze publicznym. I coraz więcej ośrodków decyduje się na zastąpienie tradycyjnej technologii filtrowania bardziej opłacalnym systemem obiegu zamkniętego.

 
Complete spectrum brochureAby sprostać tym wymaganiom, Alfa Laval oferuje wiedzę i najlepsze na świecie kompaktowe i energooszczędne urządzenia oraz systemy, jak również zaawansowany system nadzoru pozwalający na optymalizację pracy instalacji i mniejsze zapotrzebowanie na siłę roboczą. 

Każda oczyszczalnia ścieków jest wyjątkowa i stanowi inne wyzwanie środowiskowe i gospodarcze. Przy budowie lub modernizacji oczyszczalni ścieków należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Przepisy dotyczące ochrony środowiska, uwarunkowania działalności, wymagania technologiczne, koszty inwestycji, przewidywane przyszłe wymagania czy koszty utylizacji to tylko niektóre z nich.

 

Z Alfa Laval jako partnerem praca staje się łatwiejszą. Zarówno jako  budowniczy, jak i użytkownicy oczyszczalni ścieków mają Państwo dostęp do:

  • Wiedzy z zakresu oczyszczania ścieków, wynikającej z doświadczenia zdobytego przy tysiącach instalacji,
  • Jednej z najbogatszych ofert  produktów z dziedziny oczyszczania ścieków, obejmujących wiele różnych technologii,
  • Pomocy w analizie Państwa indywidualnej sytuacji i wyborze optymalnych urządzeń dostosowanych do Państwa potrzeb i możliwości finansowych.
Formularz zapytania

Zapytanie ofertowe o Oczyszczanie ścieków komunalnych