Systemy ogrzewania HVAC

Alfa Laval oferuje energooszczędne rozwiązania w zakresie ogrzewania, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb grzewczych zarówno apartamentów jak i komercyjnych lub przemysłowych instalacji grzewczych. Naszym celem jest optymalizacja warunków, od utrzymywania przyjemnej temperatury wewnątrz pomieszczeń, odpowiedniej temperatury wody w basenach po przygotowanie ciepłej wody użytkowej.

Heating general 640x360

Chcesz skonfigurować swój produkt? Skorzystaj z Katalogu produktów

Wykorzystanie energii w sposób inteligentny

Rozwiązania Alfa Laval promują nowoczesne i energooszczędne metody wykorzystania energii, bez względu na rodzaj źródła zasilania. Na przykład, w okresie letnim, gdy system ogrzewania budynku nie jest używany w 100%, nadwyżki energii mogą być wykorzystywane do ogrzewania basenów odkrytych. Wykorzystując odzysk ciepła, m.in. z procesów produkcyjnych do ogrzewania budynków, Alfa Laval umożiwia oszczędzanie energii i zmniejszenie kosztów.

Korzystanie z energii ze źródeł odnawialnych

Alfa Laval zobowiązuje się do wykorzystywania odnawialnych źródeł energii w swoich energooszczędnych rozwiązaniach cieplnych, gdzie tylko jest to możliwe. Energia z recyklingu lub odnawialnych źródeł energii, takich jak energia geotermalna i energia słoneczna, może być często używana jako alternatywne lub dodatkowe źródło energii w systemach ciepłowniczych.

Przyszłość w aplikacjach HVAC

Portfolio usług serwisowych 360°

 

Aby utrzymać park maszynowy w najlepszym stanie operacyjnym, Alfa Laval oferuje kompletny pakiet usług serwisowych.

Napisz do nas i dowiedz się więcej, jak przedłużyć sprawność swoich urządzeń.