Ogrzewanie pomieszczeń

Ogrzewanie pomieszczeń ma zapewnić komfortowe warunki przebywania w pomieszczeniu - w domu, w pracy lub w budynkach użyteczności publicznej. Dowiedz się więcej o kompleksowej ofercie rozwiązań dla zapewnienia spójnego i ekonomicznego zapewnienia komfortu wewnątrz pomieszczeń.

space heating 640x360

Przenoszenie ciepła

Do ogrzewania pomieszczeń często wykorzystuje się gorącą wodę. Istnieją różne sposoby przekazywania energii z wody do pomieszczenia w celu uzyskania komfortu termicznego. Jedną z metod jest zastosowanie grzejników. Alternatywą dla grzejników jest ogrzewanie podłogowe. Podłogowy obieg grzewczy może współistnieć z instalacją grzejnikową. Rozwiązaniami stosowanymi w budynkach użyteczności publicznej są nagrzewnice wtłaczające ciepłe powietrze.

Kompletne rozwiązania do ogrzewania pomieszczeń

Alfa Laval oferuje kompleksowe rozwiązania do ogrzewania pomieszczeń w każdym budynku. Jednym z przykładów, jest stacja mieszkaniowa Micro, która zabezpiecza wodę do instalacji centralnego ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowe w przypadku mieszkań i małych domów podłączonych do sieci ciepłowniczej. Ciepło jest regulowane automatycznie w zależności od temperatury zewnętrznej, co pozwala utrzymać pożądaną temperaturę wewnątrz pomieszczeń

Przyszłość w aplikacjach HVAC

Portfolio usług serwisowych 360°

 

Aby utrzymać park maszynowy w najlepszym stanie operacyjnym, Alfa Laval oferuje kompletny pakiet usług serwisowych.

Napisz do nas i dowiedz się więcej, jak przedłużyć sprawność swoich urządzeń.