Produkcja wyrobów leczniczych | Alfa Laval

Produkcja wyrobów leczniczych

Zasadnicze znaczenie w produkcji terapeutyków biologicznych ma integralność procesu, począwszy od hodowli komórek po gotowe leki lub szczepionki. Alfa Laval stawia czoła temu wyzwaniu za pomocą głębokiej znajomości procesów farmaceutycznych i szerokiej gamy urządzeń higienicznych, spełniających wysokie standardy odpowiedniego obchodzenia się z produktem, czystości, niezawodności i wydajności.

Human and animal therapeutics production 640x360

Produkcja terapeutyków biologicznych wymaga integralności kluczowych procesów. Należy także uwzględnić czynniki, takie jak zgodność z przepisami, minimalizowanie ryzyka zanieczyszczeń, odpowiednie obchodzenie się z produktem i opłacalność działań. Alfa Laval dysponuje bogatym doświadczeniem oraz szeroką gamą urządzeń, co pozwala sprostać większości wymagań stawianych procesowi produkcji.

Niezależnie od tego czy chodzi o pompowanie, separowanie, ogrzewanie, chłodzenie, mieszanie, automatyzację, nadzór czy czyszczenie w procesach krytycznych, Alfa Laval ma prawie wszystko, co niezbędne do produkcji środków terapeutycznych dla ludzi i zwierząt, higieniczne i niezawodne urządzenia do produkcji zgodnie z zasadami dobrej praktyki produkcyjnej w oparciu o doświadczenie inżynieryjne, wiedzę w zakresie stosowania, niestandardowe instalacje oraz zapewnia pomoc w atestacji. Wszystkie komponenty dostarczane są wraz z pakietem kompleksowej dokumentacji sporządzonej w oparciu o praktykę dobrej dokumentacji. Do pomp Alfa Laval UltraPure, zaworów, wyposażenia zbiorników i wymienników ciepła dołączamy  pakiety Q-doc Alfa Laval, co zapewnia pełną identyfikowalność wszystkich części produktu.

Dlaczego warto wybrać Alfa Laval?

 

  • Postępowanie zgodnie z odpowiednimi standardami
  • Utrzymanie jednolitego standardu w obrębie danej dostawy i w kolejnych partiach
  • Ochrona właściwości i jakości produktu
  • Ochrona integralności gotowego produktu
  • Zwiększenie czasu oddziaływania i obszaru produkcji
  • Maksymalna wydajność w połączeniu z jak największą higienicznością
  • Redukcja zużycia wody i energii
  • Łatwość rozruchu, kwalifikacji, czyszczenia i serwisowania

Portfolio usług serwisowych 360°Wysoką sprawność i efektywność urządzeń Alfa Laval do aplikacji higienicznych można przedłużyć korzystając z pakietu usług serwisowych Alfa Laval 360° Napisz do nas

Broszura: A healthy injection for your business

Broszura: Expect more - Alfa Laval Pharma-line and Pharma-X