Fermentacja przemysłowa

Wprowadzanie na rynek i komercjalizowanie nowych technik produkcji opłacalnego materiału komórkowego, związków chemicznych, enzymów, aminokwasów i innych bioproduktów, wymaga solidnych, niezawodnych, wydajnych urządzeń, które spełniają wymogi regulacyjne. Jako długoletni partner branży fermentacji przemysłowej, Alfa Laval dostarcza higienicznego sprzętu zapewniającego wydajną i zrównoważoną produkcję, jak również najniższe koszty eksploatacji.

Industrial Fermentation 640x360

Fermentacja przemysłowa nie ma przed nami tajemnic

Zainteresowanie bioproduktami wciąż rośnie, zwłaszcza jeśli chodzi o bioplastik i substancje biochemiczne. Wraz z rozwojem przemysłu bazującego na fermentacji pojawiają się nowe wyzwania, w tym kwestie zrównoważonego rozwoju, ochrony środowiska i ograniczenia kosztów produkcji.

Alfa Laval rozwiązuje te problemy poprzez szeroką ofertę sprzętu i usług dla laboratoriów, zarówno dla produkcji  pilotażowej, jak i na pełną skalę. Korzystanie z urządzeń Alfa Laval pozwala na nieprzerwane pozyskiwanie  cennych produktów z brzeczki fermentacyjnej lub  kultur stałego substratu. Pomagamy w wytwarzaniu cennego materiału komórkowego, związków chemicznych, enzymów i innych białek oraz w przekształceniu substratów w wartościowe produkty - efektywnie i trwale. Poprzez łączenie urządzeń w optymalny sposób, Alfa Laval przyczynia się do poprawy rentowności Państwa działań.

Dlaczego warto wybrać Alfa Laval?

  • Łatwe przejście z laboratorium do produkcji na pełną skalę
  • Osiągnięcie najwyższych standardów higieny i wysokiej jakości powtarzalności procesu
  • Maksymalizacja jakości i wydajności
  • Zmniejszenie całkowitego kosztu prawa własności
  • Zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko
  • Wydłużenie czasu aktywności

Broszura: Engineering a greener world

Animacje

Przejdź do strony z animacjami i zobacz urządzenie, jego budowę i zasadę działania. 

Przejdź do strony z animacjami